Yeni Müdür bakın kim oldu?

16:13:13 | 2018-11-08

Kayseri Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanan Mustafa Şahin görevine başladı. Yeni Müdürü kurum personeli tarafından çiçekle karşılandı.

Kayseri Tarım ve Orman Müdürü belli oldu. Özkan Kayacan’ın Ağustos ayı içerisinde Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü görevine atanmasının ardından bir süredir müdürlüğü görevi Ayhan Temiz tarafından vekaleten yürütülüyordu.  Müdürlükte beklenen atanama yapıldı.  Bakanlıkça yapılan atamanın ardından yeni Müdür Mustafa Şahin oldu. Görevine başlayan Şahin, kurum personeli tarafından kapıda çiçeklerle karşılandı.

MUSTAFA ŞAHİN KİMDİR?

Daha önce Karabük Tarım ve Orman İl Müdürü olan Şahin; 1969 yılında Malatya'da doğdu. Malatya Ziraat Meslek Lisesi, İnönü Üversitesi Arapgir MYO, Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü'nden mezun oldu. Muş İl Tarım Müdürlüğünde Ziraat Teknisyeni olarak göreve başladı. Malatya Doğanşehir, Arapgir ve Yeşilyurt ilçelerinde, Malatya İl Müdürlüğünde Bitkisel Üretim Merkez Sorumlusu, Ziraat Mühendisi ve İnspector olarak görev yaptı. 2017 yılından itibaren Karabük Tarım ve orman İl Müdürü olarak görev yaptı. 2018 yılı Kasım ayı itibariyle Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü olarak yeni görevine başladı.

 

 

 
ETİKET :  

Tümü