Veteriner Hekimleri Odası seçime gitti! İşte yeni yönetim

Akgün Ergül, yeniden Başkan seçildi ve güven tazeledi..

19:15:48 | 2018-09-09

Veteriner Hekimler Odası 48’inci Olağan Genel Kurulunu yaptı. Seçime tek listeyle giren mevcut Başkan Akgün Ergül yeniden güven tazeledi. Ergül, “Kayseri hayvancılığına hizmet etmek için bir kez daha göreve talip olduk” dedi.

Veteriner Hekimler Odası 48’inci Olağan Genel Kurulunu yaptı. Oda hizmet binasındaki genel kurulda 420 üyesi bulunan odanın üyeleri sandık başına gitti. Seçime mevcut Başkan Akgün Ergül, tek liste ile girdi ve yeniden Başkan seçilerek, güven tazeledi. Genel kurul sonrası  haber merkezimize açıklama yapan Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Akgün Ergül, genel kurulun sakin bir ortamda geçtiğini söyledi. Genel kurula katılan oda üyelerine teşekkür eden Ergül,  “Kayseri hayvancılığına ve veteriner hekimlere hizmet etmek için yeniden göreve talip olduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Hem mesleki sorunları hem de hayvancılığın sorunlarını gidermek ve çözüme katkı sunmaya çalışacağız. Bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Kayserimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini de kullandı.  

YÖNETİMDE KİMLER GÖREV ALDI?

Diğer yandan Akgün Ergül başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Osman Buğra Uyan, Hüseyin Tepeli, Nail Orhan ve Mehmet Önal.
ETİKET :   Veteriner Hekimler Seçim Genel Kurul Başkan Yönetim Yeni Akgün Ergül Seçim Haberler Son dakika

Tümü