Ülkü Ocakları Başkanı Çolak`tan dikkat çeken ittifak açıklaması

AK Partinin 12 MHP'nin 4 ilçede aday çıkarmasına yönelik ittifak kararını değerlendirdi.

21:08:07 | 2019-01-11

Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Çolak, Kayseri İttifakı kapsamında açıklanan Belediye Başkan adaylarını değerlendirdi. "Genel başkanın sözünün üzerine söz söylemeye kalkanları da ezip geçeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın aksini idda eden de sonuçlarına katlanacaktır" ifadeleriyle dikkat çeken Çolak, açıklamasında şu ifadeleri kullandı, "

Kayseri’de Cumhur ittifakının adayları şekillenmiştir. Öncelikle şehrimiz ve milletimiz için hayırlı olsun. 
Ve şunu belirtmek isterim bu karar Genel Başkanımızın kararıdır!
Koltuktayken menfaat çıkar ilişkileri devam ederken Lider-Doktrin-Teşkilat türküsü çağıranlar menfaat çıkar ilişkileri bitince alınan kararları hadsizce  eleştirerek Fitne çığırtkanlığı yapmaya kalkanlar unutmasın ki Liderimizin sözü bizim sözümüz buyruğu başımız gözümüz üstünedir. 
Bunun aksini idda ederek kerameti kendinde arayanları açık ve net bir şekilde uyarıyorum. Herkes haddini hukukunu bilmelidir. Teşkilatın üzerinde kimse yoktur. Alınan kararların hem milletimiz hemde teşkilatlarımız için akıl ve mantıklı bir karar olduğunu Genel Başkanımız net bir şekilde açıklamıştır. 
Genel başkanın sözünün üzerine söz söylemeye kalkanları da ezip geçeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın aksini idda eden" de sonuçlarına katlanacaktır!"
ETİKET :  

Tümü