Uğur Okulları Kayseri Kampüsü Açıldı

BAKIR: BUGÜN KAYSERİ’DE UĞUR’LU ZİLLER ÇALIYOR

10:51:53 | 2017-09-19

Uğur Okulları Kayseri Kampüsü 2017-2018 Eğitim öğretim yılı ile birlikte eğitime başladı. Okul bahçesinde düzenlenen törene Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek’te katıldı.

 Kayseri, Uğur Okulları kayseri kampüsüne kavuştu. Uğur Okulları Kayseri Kampüsü, okul bahçesinde düzenlenen törenle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına merhaba dedi.

Düzenlenen törene Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek, Uğur Okulları Kayseri Kampüs Müdürü Cemalettin Bakır, Uğur Okulları öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Düzenlenen törende konuşan Uğur Okulları Kayseri Kampüs Müdürü Cemalettin Bakır, Kayseri’de bugün zilin bir farklı çaldığını dile getirerek, Kayseri’de Uğurlu zillerin çaldığını söyledi.

“TÜM ZİLLER UĞURLU ÇALIYOR”

Bakır, “Kayseri’de okullarda bugün ziller bir farklı çalıyor. Tüm ziller Uğurlu çalıyor. Kayseri’de çok farklı bir güneş doğru. Bugün Kayseri’ye Uğur’lu güneşler doğdu.2017-2018 Eğitim öğretim yılı ülkemize hayırlı olsun. Vatanımız, milletimiz ve geleceğimizin gençleri için başarı getirsin. Uğur Okulları 50 yıllık mazisiyle eğitimde marka konumunda. Bizim amacımız geleceğin gençlerine verilmesi gereken iyi eğitimi verebilmek. İnşallah bu konuda siz velilerimizi mahcup etmeyiz. Öğrencilerimizi sosyal anlamda, psikolojik anlamda, araştıran, soruşturan gençler yetiştirmek istiyoruz. Bizler çocuklarını zirveye değil, kendi dağlarının zirvesine çıkarmak istiyoruz. Sevgili veliler bizleri destekleyin. Birlikte çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Bunu da tüm Kayseri’de ispatlayacağız” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Uğur Okulları Edebiyat Öğretmeni Mahmut Şarlı ise, eğitimin uzun soluklu bir süreç olduğunu dile getirdi.

Uğur Okulları öğrencileri tarafından  okunan şiirler de  izleyenlerden alkış aldı.

Tören sonunda öğrenciler ellerindeki balonları gökyüzüne bırakarak, 2017-2018 Eğitim öğretim yılına merhaba dedi.
ETİKET :   Kayseri Uğur Okulları Uğur Okulları Kayseri Kampüsü Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı

Tümü