Toyota Plaza Aksoy’da Fiyat Artışı Yok Büyük Fırsat Kampanyası Var

15:37:43 | 2019-10-04

Kayseri Toyota Plaza Aksoy, yılın son çeyreğine eşsiz bir kampanya ile giriyor. Toyota Plaza Aksoy, kamu bankaları ile birlikte yerli üretim araçları desteklemek amacıyla hayata geçirilen taşıt finansmanı kampanyası doğrultusunda 50 bin TL, 36 ay vade ve yüzde 0,69 faiz oranlı kampanyasını devreye aldı.  Yıl sonuna kadar sürecek kampanyaya Türkiye’de üretilen Corolla Flame, Corolla Passion ve tüm Toyota C-HR modelleri dahil olacak. Temmuz ayından bu yana kampanya kapsamındaki modellerde fiyat artışı yapmayan Toyota Plaza Aksoy,  Ekim ayında da aynı fiyatları müşterilerine sunmaya devam edecek.

 Hilux Almanın Tam Zamanı

 Her türlü yol koşullarının üstesinden başarıyla gelen Hilux için de avantajların bulunduğu kampanyada; efsanevi pick-up 60 bin TL’ye 12 ay vadede “0” finansman fırsatı ile Toyota Plaza Aksoy’da, müşterilerini bekliyor. Ekim ayında ayrıca matrahları yükseltilen hurda indirim avantajları da tüm modeller için sürüyor.

 Her bütçeye göre şekillendirilebilen 60 aya varan vade seçenekleri ile  Toyota Plaza Aksoy’da,  ekim kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da sunuluyor.

 www.toyotaaksoy.com.tr  
ETİKET :   Kayseri Haberleri Son Dakika Toyota Plaza Aksoy Ekim Kampanyası Taşıt finansmanı kampanyası Kamu Bankaları

Tümü