Torunu için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istiyor

BİR DEDENİN YARDIM ÇIĞLIĞI

10:30:12 | 2019-07-04

KAYSERİ’de, yaşayan Recep Örs, 4 yaşındaki torununun sağlığına kavuşması için mücadele veriyor. Torunu için Amerika’dan gelecek bir ilaca ihtiyaçlarının olduğunu ifade eden Örs, bu konuda hayırseverlerden yardım bekliyor.

Melikgazi ilçesi Gökkent Mahallesi’nde yaşayan dede Recep Örs, torunu Recep Safa Örs’ün sağlığına kavuşması için çalmadık kapı bırakmadı.

Tedavi için Amerika’dan bir ilacın gelmesi gerektiğini ifade eden Örs, bunu sağlayacak maddi imkanlarının olmadığını belirterek, yardım istedi. Örs, “Torunum Recep Safa Örs, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi’nde yatıyor. Kendisinde böbrek üstü kitle tanısı konuldu. Bununla ilgili Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi’nde  bölümünde 4 ve 6 seans tedavi gördü. Tedavisi de halen hastanede sürüyor. Yapılan tedaviye cevap vermedi. Doktorlar Amerika’dan,  tedavi için bir ilaç getirilmesi gerektiğini belirtiyor. Ona da bizim maddi durumumuz yetmiyor.  Amerika ve İngiltere’de kullanıyormuş bu ilaç. Bu ilacın Türkiye’ye de gelmesini istiyorum. Çaresiziz. Bu konuda yetkililerden, hayırseverlerden, Sağlık Bakanımızdan, Cumhurbaşkanımızdan bu ilacın Türkiye’ye gelmesi  için yardım istiyoruz” dedi.

 
ETİKET :   Haber Kayseri Son Dakika Recep Örs Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Tümü