TOKİ’den yatırımcıya yeni fırsat

TOKİ 290 iş yeri ile 4 konutu satışa çıkardı

10:39:10 | 2017-04-04

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 28 ilde 290 iş yeri ile 3 ilde 4 konutu “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu. 
Alıcılar Adana, Adıyaman, Amasya, Bitlis, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Nevşehir, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Trabzon'da satışa sunulan iş yerlerine yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneği ile sahip olabilecek. Ayrıca Ankara, Sivas ve Trabzon’da bulunan konutları ise yüzde 12 veya yüzde 25 peşin, 120 ya da 180 ay vade seçenekleriyle satın alabilecekler. 
Açık artırma kapsamında satışa sunulan taşınmazların bazıları şöyle:
Adana, Kozan, Sarıçam, Seyhan ve Yüreğir’de iş yerleri, Bitlis merkezde 109 iş yeri, Denizli Pamukkale Karahayıt’ta iş yerleri, Giresun Merkez’de iş yerleri, İstanbul, Başakşehir, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece’de iş yerleri, Kırşehir Kaman’da iş yerleri, Şanlıurfa, Viranşehir’de ticaret merkezi içinde iş yerleri, Trabzon Zağnos Vadisi’nde iş yerleri. Açık artırma 20 Nisan 2017, saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezi ile Radisson Blue Hotel Şişli/İstanbul adreslerinde gerçekleştirilecek. Ayrıntılı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.turyap.com.tr internet adreslerinden ulaşılabilecek. 
ETİKET :   Kayseri Haberleri Haber Kayseri Toki Emlak Konut

Tümü