Tokgöz: Üzüldüğüm, mücadele ruhunun eksik olması

İstikbal Mobilya Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, 2-1’lik Gençlerbirliği yenilgisinin ardından Olay Türk’e özel açıklamalarda bulundu.

14:49:36 | 2019-11-11

İstikbal Mobilya Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, 2-1’lik Gençlerbirliği yenilgisinin ardından Olay Türk’e özel açıklamalarda bulundu.

Ankara’ya galibiyet için geldiklerini belirten Tokgöz, “Yine talihsiz bir golle başladık, maalesef. Genel olarak oyun ortadaydı. İki takımda rekabet halindeydi. İlk yarıda istediğimiz gibi iyi oynayamadık. Pozisyonları, ikinci yarıda bulduk. Çok emin gelmiştik, üç puanı ciddi anlamda alacağımızı düşünürdüm. Maalesef, hiç ummadığımız bir yenilgi aldık” diye üzüntüsünü dile getirdi.  

Emre Demir’in, oyuna girip, gol atmasını da yorumlayan Tokgöz, “Zaten, bizim altyapıya verdiğimiz önemi, hocalarımız biliyor. Hocamız, sağolsun, genç oyuncularımıza şans verdi. Hocamız, risk aldı, oyuncularımız da güzel bir şekilde verilen şansın karşılığını verdiler. Ancak, ikinci yediğimiz gol hepimizi üzdü” diye konuştu.  

Fenerbahçe maçındaki mücadele ruhunun Gençlerbirliği maçında sahaya yansıtılamadığını belirten Tokgöz, “Mücadele ruhu, eksikti. Fenerbahçe maçına futbolcularımız iyi konsantre oldular. Benim de üzüldüğüm, mücadele ruhunun eksik olması. İkinci yarıda o mücadele ruhunu görmeye başladık, ama yeterli olmadı” şeklinde konuştu.

Taraftara teşekkür eden Tokgöz, “Yine bizim taraftarımız çok güzeldi. Doksan dakika boyuncu tezahüratı hiç kesmedi. Gücünü ve yanımızda olduğunu gösterdi. Hepsine teşekkür ediyorum.. inşallah, bu deplasman yenilgilerine dur diyerek, galibiyet serisiyle çıkışa geçeriz” temennisinde bulundu.     
ETİKET :  

Tümü