Tebriklerin işlerini aksattığını söyleyen yeni Rektör’den toplu tebrik programı

19:27:17 | 2018-09-20

KAYSERi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, tebrik ziyaretleri nedeniyle yoğun işlerinin aksadığını belirterek, bu konuda duyuru yaptı ve toplu olarak personel tebriklerini kabul edeceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Üniversiteye rektör atamasını bir süre önce yaptı. Eylül ayı başlarında yapılan atamayla birlikte Erciyes Üniversitesi’nden doğan Kayseri Üniversitesi  Rektörlüğü görevine Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa atandı. O günden bugüne yeni kurulan üniversitenin işlemleri nedeniyle yoğun tempoda çalışan Prof. Dr. Karamustafa, tebrik ziyaretleri nedeniyle işlerin aksadığından dert yandı. Bu konuda üniversitenin resmi internet sitesinden duyuru yapan Karamustafa, “Üniversitemizin işleri oldukça yoğun olup, ciddi mesai ve emek harcamayı gerektirdiğinden mesaimizi tam manasıyla Üniversitemizin işlerine ayırmayı arzu etmekteyiz” ifadelerini kullandı. Karamustafa, Erciyes ve Kayseri Üniversite personeline yönelik  yarın toplu tebrik programı düzenleyeceğini açıkladı.

ÜNİVERSİTEYE AİT RESMİ İNTERNET  SİTESİNDEN DUYURU

İnternet sitesinden “Çok Kıymetli Erciyes Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi Personeli” başlığıyla yapılan Rektör Karamustafa imzalı duyuruda ise şu ifadeler yer aldı:  Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından şahsıma tevdi edilen Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü görevimden dolayı göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle büyük onur ve gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Takdir edileceği üzere yeni kurulan Üniversitemizin işleri oldukça yoğun olup, ciddi mesai ve emek harcamayı gerektirdiğinden mesaimizi tam manasıyla Üniversitemizin işlerine ayırmayı arzu etmekteyiz. Bu nedenle, Erciyes ve Kayseri Üniversiteleri personelinin tebrikleri 21 Eylül 2018 Cuma günü Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Prof. Dr. Cengiz UTAŞ Konferans Salonu Fuayesinde 15:30-16:30 saatleri arasında kabul edilecektir. Anlayışınız ve göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Haber: Cafer ZENGİN

 

 
ETİKET :  

Tümü