Taşçı: Bir tek taraftar görevini yaptı

Kayserispor’un Hukuk İşleri’nden sorumlu yöneticisi Orhan Taşçı, maç sonunda Olay Türk’e konuştu.

15:03:37 | 2019-11-11

Kayserispor’un Hukuk İşleri’nden sorumlu yöneticisi Orhan Taşçı, maç sonunda Olay Türk’e konuştu.
Ankara’ya umutlu geldiklerini, fakat bireysel hatalardan dolayı mağlubiyet aldıklarını dile getiren Taşçı, “Beklemediğimiz, ummadığımız bir skor oldu. Kadroda da çok eksiğimiz yoktu. Olmadı, yine bireysel hatalardan kaynaklı gol yedik. Sonrasında da toparlayamadık. Ne yazık ki ilk golü yediğimiz zaman toparlayamıyoruz. Hocamız oyuna müdahale etmeye çalıştı. Sevindirici taraf, Emre Demir’in gol atması oldu. Oyunun geneline baktığımızda çok da hak ettiğimiz bir mücadele oynadığımızı düşünmüyorum” dedi.
Yönetim olarak, başarısızlığın nedenini araştıracaklarını belirten Taşçı, “Günler geçtikçe vakit kısalıyor. Bizim için de süreç daralıyor. Mutlaka toparlanacağız. Yönetim olarak da başarısızlığın sebebini araştıracağız, sonuç bulacağız. İnşallah, düzeleceğiz” diye konuştu.
Taraftarlara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Taşçı, “Yönetici arkadaşlarımız, büyük bir umutla geldik. Bir galibiyet bekliyorduk, çok istiyorduk. Burada oyuncuya, yöneticiye bir şey söylenebilir, ama taraftara söylenecek hiçbir şey yok. Taraftar, görevini yaptı. Bir tek taraftar görevini yaptı” diyerek, öz eleştiride bulundu.
ETİKET :  

Tümü