SP Genel Başkanı Karamollaoğlu’ndan taziye ziyareti

SP lideri, Hastanede yaralıları da ziyaret etti.

13:47:04 | 2016-12-20

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Vali Süleyman Kamçı’ya taziye ziyaretinde bulundu.

 Terör saldırı sonrasında bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Kayseri’ye gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, beraberindeki partisinin Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya ve Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan ile birlikte  Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.

Karamollaoğlu, 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen hain terör saldırısında şehit olan askerler için Vali Kamçı’ya başsağlığı dileklerini iletti ve bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundu.  Türkiye'nin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu günlerden geçtiğini ifade eden Karamollaoğlu, "Bu badireleri en kısa sürede atlatırız inşallah. Rusya Büyükelçisi'nin vurulması olayı da yaşadıklarımızın üzerine tuz biber oldu. Rusya'dan gelen açıklamalar tabi bizi mutlu etti. Böyle provokasyonlara devlet seviyesinde fırsat verilmemesi önemli." dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı, Karamollaoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Hastanelerimizde ki yararlılar hakkında Karamollaoğlu’na bilgi veren Vali Kamçı, “Saldırıda 54 asker ve 1 sivil olmak üzere toplam 55 vatandaşımız yaralanmıştır. Bu yaralılardan 34 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar, yaralılara da acil şifalar diliyorum.” dedi. Terör saldırısının olduğu yere de giden Karamollaoğlu, aynı zamanda hastanelerde tedavi gören yaralı askerleri de ziyaret etti.

 

 

 
ETİKET :   Saadet Partisi Kayseri Terör tepkisi Mahmut Arıkan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu Vali ziyaret Süleyman Kamçı

Tümü