Sağlık Müdürü Benli: Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri bir yılı değerlendirdi

09:38:31 | 2018-12-24

Kayseri’de Sağlık Müdürlüğü yöneticileri bir araya gelerek, geçen bir yılın değerlendirmesini yaptı. Toplantıda, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, “Bugün gelinen noktada Kayseri, Sağlık Hizmetleri alanında üst seviyelerde yer alıyor” dedi.

Kayseri’de Sağlık Müdürlüğü yöneticileri bir araya gelerek 2018 yılını değerlendirdi.

GETAT Merkezi konferans salonunda yapılan değerlendirme toplantısında sağlık kuruluşlarının yöneticilerine seslenen Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, çalışanlara teşekkür ederek, geride kalan yılda zorlu bir süreçten geçtiklerini söyledi.

 “Biraz yorulduk ama yükün altından kalkmasını da bildik” diyen Benli, “Bugün gelinen noktada Kayseri, Sağlık Hizmetleri alanında üst seviyelerde yer alıyor” dedi.

 

“KAYSERİ, SAĞLIK HİZMETLERİ ALANINDA ÜST SEVİYELERDE YER ALIYOR”

Benli, şunları söyledi, “Her ne kadar görünen yüz ben olsam da onun arkasında bir ordu olduğunun bilincindeyiz. Biz yaptık. Hep birlikte el ele, omuz omuza, gönül gönüle. Geride kalan bir yılda çok zorlu süreçlerden geçtik; kurumların birleşmesi, sözleşmeli yöneticiliğe geçiş, şehir hastanesinin açılışı, Kayseri Devlet Hastanesinin açılışı, KEAH'tan devralınan blokların yeniden planlanması, birimlerin bu bloklara taşınma süreci ve daha bir çok konu. Biraz yorulduk ama Elhamdülillah hep birlikte bu yükün altından kalkmasını da bildik. Bugün gelinen noktada Kayseri, Sağlık Hizmetleri alanında üst seviyelerde yer alıyor. Kayseri'mizi sağlık üssü yapabilmek için daha çok çalışacağız.

Üç ayrı 1, her biri tek başında 1 kuvvetinde iken, birbirlerine omuz verdiğinde, birlikte olduğunda, yan yana geldiğinde 111 mertebesinde kuvvet kazanır. Aynı şekilde bizler de yan yana gelerek, birbirimize omuz vererek, birbirimize destek olarak hep birlikte olduğumuzda daha da iyi işler çıkarabiliriz diye düşünüyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

KİMLER KATILDI?

Diğer yandan değerlendirme toplantısına, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. İsmail Kılıç, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik, Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Altıntop, Başkan Yardımcıları, İlçe Sağlık Müdürleri, Hastane Müdür ve Müdür Yardımcıları, Uzmanlar ve diğer sağlık yöneticileri katıldı. (Kurum Bülteni)

 
ETİKET :   Kayseri Sağlık Müdürlüğü yönetici GETAT Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli

Tümü