Sabri Kösedağ ebedi hayata uğurlandı

11:56:26 | 2020-11-17

Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ ve Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Sena Kösedağ’ın babası Sabri Kösedağ, Hakk’a uğurlandı..

Bir süredir özel bir hastanede Covit 19 tedavisi gören ve dün hayata gözlerini yuman Sabri Kösedağ’ın cenazesi Hulusi Akar Camiinde kılınan cenaze namazının namazına toprağa verildi. Cenazeye Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Çelik, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Gazeteciler ve Kösedağ ailesinin akraba ve dostları katıldı.

Cenaze namazına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ ve Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Sena Kösedağ’ın babası Sabri Kösedağ’ı Hakk’a uğurladık. Merhuma rahmet, Kösedağ Ailesi’ne başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Cenazeye katılanlar arasında yer alan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da, “Koronavirüs nedeniyle vefat eden Kayseri Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ ve Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Sena Kösedağ'ın babası Sabri Amcamızın cenazesine katılım sağladık. Rabb'im mekanını Cennet eylesin.” diye konuştu.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise, “Kayseri Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ ve Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Sena Kösedağ'ın babası Sabri Kösedağ’a Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı Cennet olsun.” şeklinde taziye mesajı yayınladı.

Biz de Kayseri Olay ailesi olarak ebedi hayata inkikal eden Sabri Kösedağ’a Allah’tan rahmet, Kösedağ ailesine de başsağlığı diliyoruz.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Kayseri Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Sena Kösedağ Sabri Kösedağ Memduh Büyükkılıç Ahmet Çolakbayrakdar Mustafa Palancıoğlu Bilal Özdoğan

Tümü