Özer, “Amacımız ranta değil, halka hizmet eden belediyecilik”

CHP İl Yönetiminden Kayseri Olay’a ziyaret

11:33:10 | 2018-11-16

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki parti yöneticileri Kayseri Olay Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkanı Özer, belediye başkan aday belirleme sürecinde parti teşkilatlarının yanı sıra STK’ların da görüşlerini aldıklarını belirtti.

CHP’de yerel seçim çalışmaları sürüyor. CHP İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki parti yöneticileri, Kayseri Olay Gazetesi’ni ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

CHP İl Başkanı Ümit Özer, yerel seçimlere yönelik çalışmaların sürdüğünü belirterek, bu konuda farklı çevrelerin görüşlerini de dikkate aldıklarını söyledi. Özer, “Vatandaşlarımızı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bunun yanında aday belirlemede  siyasette geçmişte görev almış bazı isimlerle görüşmeler yapıyoruz. Bunun yanında parti teşkilatlarımızla zaten işbirliği halindeyiz. STK’larla da bir araya gelip, görüşlerini soruyor, taleplerini dinliyoruz. Amacımız iyi ve kendi alanında başarılı adaylarla yola devam etmek. Bu konuda bize gelen önerileri dikkate alıyor, aynı zamanda bizler de görüşmeler yapıyoruz” diye konuştu.

CHP olarak sosyal belediyeciliği ön planda tutan, ranta değil halka hizmet eden bir anlayışla yerel yönetimlere talip olduklarını kaydeden Özer, “Biz bu uğurda mücadelemizi sürdüreceğiz. Vatandaşlarımıza bu kapsamda kendimizi anlatacağız. Cumhuriyeti kuran parti olarak bu süreçte de üzerimize düşen yükün ve misyonun farkındayız. İnşallah belediyeleri önümüzdeki seçimde alarak, vatandaşın yüzünü güldürecek projelere imza atacağız. Bu kısır döngüden, ranta hizmet eden ve sadece betona yönelen anlayıştan vatandaşı kurtaracağız”

Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer parti yöneticileri Kayseri Olay Gazetesi İl Başkanı Özer STK

Tümü