Özcan ve Yılmaz ailelerinin mutlu günü

18:32:58 | 2020-07-11

Kayseri’de Korona Virüsten dolayı ertelenen düğünler, yapılmaya devam ediyor.

Kayseri’nin tanınmış iş insanlarından Özet Emlak ortağı Caner Özcan, kızı Merve Yaren’i evlendirmenin mutluluğunu yaşıyor. İş, siyaset ve spor camiasını buluşturan düğünde Merve Yaren Özcan ile Mertcan Yılmaz, hayatlarını birleştirdi.

FİER Life Center Güneş Balo Salonu’nda gerçekleşen düğünde Merve Yaren Özcan ile Mertcan Yılmaz'ın, nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıydı. Düğünde MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok da hazır bulundu. Genç çiftin nikah şahitliğini MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri ASKF Başkan adayı Mutlu Önal ve Özet Emlak ortaklarından Ahmet Yalçınkaya yaptı.

 Nikahı kıyan başkan Büyükkılıç, genç çifte evlilik hayatında övüt vermeyi de ihmal etmezken, hayırlı olsun dileklerini de Özcan ve Yılmaz ailelerine iletti.

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen düğünde Muzaffer Elitaş sahne aldı.

Mutluluğu gözlerinden okunan baba Caner Özcan, “Biricik kızımız Merve Yaren’i gelin ettik. Allah bana bunu da nasip etti. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Darısı tüm bekarlara olsun” diye konuştu.

Biz de Kayseri Olay Gazetesi ailesi olarak genç çifte sağlık, mutluluk ve hayırlı ömür diliyoruz.

.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Özet Emlak Caner Özcan Merve Yaren Özcan evlilik Mertcan Yılmaz FİER Life Center Güneş Balo Salonu nikah Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok Kayseri ASKF Başkan adayı Mutlu Önal

Tümü