Okur: Kocasinan Ülküspor’u Şampiyon görmek istiyoruz

Süper Amatör Küme Mehmet Özet sezonuna mağlubiyet ile başlayan Kocasinan Ülküspor, Ciğerci Bahattin Talas Şubesi’nde moral yemeğinde buluştu.

15:05:08 | 2019-09-27

Süper Amatör Küme Mehmet Özet sezonuna mağlubiyet ile başlayan Kocasinan Ülküspor, Ciğerci Bahattin Talas Şubesi’nde moral yemeğinde buluştu. 

Sezona yenilgiyle başlayan Kocasinan Ülküspor’da başkan Mehmet Ercan ve yöneticiler Derviş Kilci, Halit Yağmur, Rıfat Dayıoğlu, Bekir Özmutlu, Seyit İlhan, teknik heyet, oyuncular yemekte bir araya geldi.

Kocasinan Ülküspor’a moral yemeği veren Ciğerci Bahattin Talas Şubesi işletmecisi Ersan Okur, kendisinin de eski bir amatör futbolcu olduğunu belirterek, “Kocasinan Ülküspor’u şampiyon olarak görmek istiyorum” dedi. Okur, “Öncelikle Ülküspor’a hem teşekkür, ediyorum hem başarılarının devamını diliyorum. Bizim şöyle bir düşüncemiz var, her türlü amatör kulübün ve sporcunun desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunu bizim bir vazifemiz olarak görüyorum. Biz bu vazifeyi yerine getirmekten mutluyuz ve onurluyuz. Ülküspor gibi bir kulüple böyle bir işbirliği yapmaktan ayrıca bir zevk alıyoruz. İnşallah kendilerini şampiyon olarak görmeyi ve burada şampiyonluk yemeği düzenlemek nasip olur. Buradan başarılarının tekrar devamını diliyorum.
Amatör spor kulübelerinin veya diğer branşların da tüm şehrin el birliği ile destek olması lazım. Bu bir görevdir ve biz görevimizi yapmaktan son derece mutluyuz. Ben kendi zamanımda amatör futbol oynadım ve ne sıkıntı çektiklerini kendim de biliyorum. Herkesin mutlaka bu işe gönül birliği ile el vermesi gerekli.”

 
ETİKET :   Kayseri Süper Amatör Kocasinan Ülküspor Ciğerci Bahattin Talas Şampiyonluk

Tümü