Muhtar adayı tanıtım için broşür yerine bez çanta dağıttı

16:44:31 | 2019-01-27

KAYSERİ’de belediye başkan adayları kadar muhtar adayları da kıyasıya seçim çalışması yapıyor. Bu kapsamda ücretli poşet uygulamasının ardından Ziya Gökalp Mahallesi Muhtar adayı  Nurcan Göktaş da mahalle sakinlerine bez çanta dağıttı.

 31 Mart’ta yapılacak seçimler nedeniyle belediye başkan adayları kadar muhtarlarda kıyasıya seçim çalışması yapıyor.

Muhtar adayları da farklı etkinliklerle vatandaşın karşısına çıkıyor ve destek istiyor. Bu isimlerden biri de Ziya Gökalp Mahallesi Muhtar adayı Nurcan Göktaş

Muhtar adayı Nurcan Göktaş, mahalle sakinlerine alışverişlerinde kullanmaları için üzerinde Kayseri Meydan silueti ve isminin yazdığı bez çanta dağıttı.

Yeni yılla birlikte alışverişlerde ücretli olan poşet uygulamasının ardından vatandaşa bu yolla destek olan Muhtar adayı Nurcan Göktaş, el ilanları ya da başka görseller dağıtmak yerine vatandaşın işine yarayacak bu yolu tercih ettiğini belirterek, “Biz çevreci bir seçim kampanyası düşündük. Bu yolla da vatandaşa destek olduk. Alışverişlerde kullanmaları için bez çantaları dağıttık” dedi.

Diğer yandan Ziya Gökalp Mahallesinde bulunan Abdulkadir Geylani Camii önünde dağıtılan bez çantaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ziya Gökalp Mahallesi Muhtarı Adayı Nurcan Göktaş’ın hazırlattığı 1000 adet bez çanta kısa sürede tükendi. Vatandaşlar da uygulamadan dolayı muhtar adayına teşekkür etti. Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Haber Kayseri Muhtar Adayı Nurcan Göktaş Bez çanta Ziya Gökalp Mahallesi Son dakika

Tümü