MHP İl Başkanı Ersoy, Bahçeli ile Antalya'da vedalaştı!

16:03:10 | 2018-02-11

MHP’nin Antalya kampı sona erdi. İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Lideri Bahçeli ile vedalaştıklarını ifade ederek, “Vedalaştık,çıktık yola,Allah başımızdan eksik etmesin” mesajını paylaştı.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin il ve ilçe başkanlarıyla Antalya’da bir araya geldi.

3 gün süren kampta Bahçeli, yaklaşan yerel ve genel seçimlerle ilgili partisinin 81 il ve 957 ilçe başkanının yanı sıra parti yöneticilerini bilgilendirdi. Bahçeli, nasıl bir strateji izleyeceklerini teşkilatlarına anlattı. Diğer yandan toplantıya MHP Kayseri teşkilatı da çıkarma yaptı. MHP Kayseri teşkilatı sosyal medya üzerinden birlik mesajları paylaştı. Toplantıların verimli geçtiğini ifade eden MHP İl Başkanı Baki Ersoy, “Kayseri tam kadro Liderimizin istişare toplantısı için Antalya’ya daydı.  Hazır ve tek yürek tek ses diyor ki: Hareketin Lideri Devlet Bahçeli. Bu toplantılarda parti çalışmalarımızı masaya yatırdık. Seçime yönelik değerlendirmeler yaptık”  açıklaması yaptı.

Diğer yandan Ersoy, sosyal paylaşım sitesi hesabından Bahçeli ile toplantı sonrası vedalaştığı bir fotoğrafı da paylaşarak, “Vedalaştık, çıktık yola, Allah başımızdan eksik etmesin Liderim,ne cenneti mekan Başbuğumuzun ne de sizin tebessümlerinizi hiçbir zaman yerde bırakmayacağız..!” ifadelerini kullandı.

Haber: Cafer ZENGİN

 

 

 
ETİKET :  

Tümü