Kurt: Son söz Cumhurbaşkanımızın

20:08:27 | 2020-07-28

Kayserispor’un efsane golcüsü Levent Kurt, kulüpler birliğinin Süper Lig’de bu sezona özel küme düşmenin kaldırılması yönünde aldığı ortak karar sonrasında sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

“Son söz Sayın Cumhurbaşkanımızın” diyen Kurt, “Küme düşmenin kaldırılması konusunda tüm kulüplerin onayı tamam. Son söz sayın Cumhurbaşkanımızın.” ifadelerini kullandı.

Kurt, pandeminin başlamasıyla birlikte Süper Lig’in bu sezon olduğu gibi tescil edilmesi ve küme düşmenin kaldırılması yönünde yaptığı açıklama ile gündeme gelmişti.

Kurt, öncülük ettiği bu fikirle daha önce forma giydiği Ankaragücü ve Kayserispor taraftarları tarafından bir kez daha gönülleri fethetti.

Kulüpler Birliği, 28 Temmuz Salı günü İstanbul’da toplanmış, Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı’nın talebiyle de küme düşmeme kararını almıştı. TFF’nin, ne zaman karar vereceği merakla bekleniyor.    
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Hes Kablo Kayserispor Kulüpler Birliği Levent Kurt Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı TFF

Tümü