Kayserispor transfere doymuyor

Dja Djedje Brice Florentin'den sonra Eray İşcan da imzayı attı

16:17:28 | 2019-07-08

İstikbal Mobilya Kayserispor’da transferler dur durak bilmiyor. Sarı-Kırmızılılar, Dja Djedje Brice Florentin’den sonra bir bomba daha patlattı.

5 Temmuz’da topbaşı yapan ve hedefini ilk 5 olarak belirleyen İstikbal Mobilya Kayserispor, Muammer Yıldırım’dan boşalan eldivene Eray İşcan’ı dahil etti. Son olarak Galatasaray'dan forma giyen ve Muslera'nın yedeği olan İşcan, Sarı-Kırmızılı kulüpte de Silviu Lung'un yedeği olarak görev yapacak. 1.95 cm boyunda güçlü fiziği bulunan tecrübeli file bekçisi ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. Kulüpten İşcan transferi hakkında, "İstikbal Mobilya Kayserispor’umuz son olarak Galatasaray’da forma giyen kaleci Eray İşcan ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Sözleşmenin her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederiz.İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü" denildi.

Sarı-kırmızılılar, şu ana kadar Ziya Alkurt, Mert Kula, Umut Bulut, Ömer Uzun, Dja Djedje Brice Florentin ve Eray İşcan'ı transfer etti. 
ETİKET :   Ziya Alkurt Mert Kula Umut Bulut Ömer Uzun Dja Djedje Brice Florentin Eray İşcan transfer Kayseri Kayserispor Galatasaray kaleci Muslera

Tümü