Kayserispor'da başkan Bedir, müjdeyi verdi

Başkan Bedir, "Yaptığımız ve yapacağımız takviyelerle Süper Lig’de ses getiren ve bizi arzuladığımız yere taşıyacak olan takımı oluşturacağımıza inancımız tamdır."

19:18:06 | 2017-01-15

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğine vurgu yaparak, Süper Lig’de ses getirecek bir takım oluşturacaklarının müjdesini verdi. 

"Şehir yöneticilerimiz ve sevgili taraftarlarımızın halen göstermekte oldukları destek sürdüğü müddetçe her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz" diyen Bedir, Fenerbahçe maçına yeni transferlerle çıkacaklarını söyledi.

Bedir, takımın ideal kadrosundan bir çok oyuncunun gerek sakatlık, gerek ceza, gerekse hazır olmadığı için Başakşehir maçına çıkamadığını belirtti ve şu açıklamayı yaptı: “Kayserisporumuz’un, ilk yarı kadroda olan Prejuce Nguime Nakoulma ve Srdan Mıjaılovıc, 2016 yıl sonu itibariyle sözleşmelerini tek taraflı fesih etmiş ve yeni görüşme imkanı olmadan ülkelerine dönmüşlerdir. İlk yarı kadromuzda bulunan Samba Sow, Alain Traore, Afrika Kupası nedeniyle milli takımlarında olmakta olup 5 Şubat 2017’de dönmeleri beklenmektedir. Jean Armel Kanabıyık, 4 gün önce, Welliton Soares Moraıs 2 gün önce takıma katılmış; ancak ikisi de antrenman eksiği nedeniyle bu maçta oynayacak durumda değillerdir. Deniz Türüç, 4 sarı kart cezalısı olması, Devlet Karataş ve Larrys Destin Mabiala’nın sakatlıktan yeni çıkması nedeniyle kendilerinden bu maç istifade edilemeyecektir. Yeni transferlerimiz ise, bürokratik nedenler, lisans işlemleri ve takımla çalışmaları tam olmamasından dolayı, büyük oranda Akhisar Belediyespor maçına, tamamı da Fenerbahçe ile oynayacağımız lig maçına hazır olacaklardır. Ancak, buna rağmen, sakat ve cezalıların durumları 1-2 hafta içerisinde düzelecek olup, yaptığımız ve yapacağımız takviyelerle Süper Lig’de ses getiren ve bizi arzuladığımız yere taşıyacak olan takımı oluşturacağımıza inancımız tamdır. Şehir yöneticilerimiz ve sevgili taraftarlarımızın halen göstermekte oldukları destek sürdüğü müddetçe her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz.
ETİKET :   Kayserispor Erol Bedir Süper Lig Fenerbahçe Akhisar Belediyespor Jean Armel Kanabıyık Samba Sow Alain Traore Prejuce Nguime Nakoulma Srdan Mıjaılovıc Afrika Kupası Welliton Soares Moraıs taraftar

Tümü