Kayserispor’da adaylıktan çekilen Kılınç: Adaylığımız Kayserispor’a fayda sağladı

18:04:13 | 2019-06-27

 Kayserispor Başkanlığına aday olan iş insanı Sedat Kılıç, çekilme kararının ardından açıklama yaptı. Kılınç, “Adaylığımızın Kayserispor’a fayda sağladığını düşünüyorum. Yalnız kalma seçeneğinin ortadan kalktığının altını çizmek istiyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok’un, “Kongrenin  tek liste ile yapılması kararı alındı”açıklamasının ardından gözler Başkan adayı Sedat Kılınç’a çevrildi. Düzenlediği basın toplantısında “Çekilmeyeceğim, adayım” açıklaması yapan Kılınç, yaşanan gelişmelerin ardından neden çekilme kararı aldığını açıkladı. Aynı zamanda MHP Belediye Meclis Üyesi olarak da görev yapan Kılınç, şu ifadeleri kullandı: “Kayserisporumuzun mevcut yönetiminin aday olmayacağını açıklamasının ardından, Kayserispor’u yalnız bırakmayacağız diye çıktığımız bu yolda , şehrimizin kıymetli başkanları ve şehrimizin önde gelenlerinin Kayserisporumuz’a destek vereceklerini açıklaması, mevcut yönetimin tekrar aday olması ve Kayserisporumuz’un birlik ve beraberliğine zarar vermemek adına Başkan Adaylığından çekildiğimi bildiriyorum. İhtiyaç duyulduğu takdirde her zaman Kayserispor’un yanında olacağımı, yalnız kalma seçeneğinin ortadan kalktığının altını çizmek istiyorum. Adaylığımızın Kayserispor’a fayda sağladığını düşünüyorum. Demokratik anlamda gelişmemize farklı fikirlerin ve projelerin tartışılmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte beni destekleyen Kayserispor sevdalılarına , Kıymetli dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Her şey Kayserispor içindi.”

 
ETİKET :   Sedat Kılınç Kayserispor Adaylık Haberler Son dakika Kayseri haberler Çekilme Başkanlık Genel Kurul Kongre MHP

Tümü