Kayseri’nin yakından tanıdığı o isim Atatürk Havalimanı’nın yeni Başmüdürü oldu...

16:37:33 | 2020-08-08

12 yıl Kayseri Erkilet Havalimanı Müdürlüğü yaptıktan sonra Şubat ayında Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü görevine atanan Fatih Koşak bu kez de İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yeni Başmüdürü oldu.

Kayseri’de 12 yıl boyunca başarılı bir şekilde Erkilet Havalimanı Müdürlüğü yapan Koşak, 6 ay Muğla’da görev yaptıktan sonra İstanbul’a tayin oldu.
Koşak, Kayseri Erkilet Havalimanı Müdürü olmadan önce Atatürk Havalimanı’nda DHMİ Nöbetçi Müdür Vekilliği ve Protokol Şefliği yapıyordu.
Bu atamayla 12 yıl önce DHMİ Nöbetçi Müdür Vekilliği ve Protokol Şefliği yaptığı Atatürk Havalimanı’na Başmüdür olarak dönen Fatih Koşak’ın önümüzdeki günlerde asaleten atandığı yeni görevine başlaması bekleniyor.
Fatih Koçak’a yeni görevinde de başarılar diliyoruz.
FATİH KOŞAK KİMDİR ?
Kırklarelili doğumlu olan Fatih Koşak, İktisat Fakültesi mezunu. 
Marmara Üniversitesi'nde Türk Dünyası Coğrafyası konusunda Yüksek Lisans yaptı. İstanbul Atatürk Havalimanı DHMİ'de Havalimanı Nöbetçi Müdür Vekilliği ve Protokol Şefliği’nden sonra 2008 yılından 2020 yılına kadar Kayseri Havalimanı Müdürlüğü görevini yürüttü. Şubat 2020’de Dalaman Havalimanı’na Başmüdür olarak atandı. 
Koşak, Dalaman'dan sonra İstanbul Atatürk Havalimanı’na Başmüdür olarak atandı.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleriy 12 yıl Kayseri Erkilet Havalimanı Müdürlüğü İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yeni Başmüdürü oldu

Tümü