Kayseri`de Hilton`un yerine gelen otel belli oldu

Dünyaca ünlü marka tabelasını astı...

17:39:19 | 2019-01-10

Kayseri'de Hilton adının geri çekilmesinin ardından yeni otelin ismi de belli oldu. Buna göre inen Hilton tabelasını yerine Wyndham Grand tabelası asıldı. 
Türkiye'deki yatırımlarına devam eden ve Wyndham Worldwide Corporation çatısı altında yaklaşık 7.500 oteliyle dünyanın en büyük otel zinciri olan Wyndham Hotel Group, Türkiye’de açık ve faal durumda 30 tesise ulaştı.
 
Wyndham Hotel Group hakkında
 
Wyndham Worldwide şirketler grubunun bir parçası olan Wyndham Hotel Group, 69 ülkede 7 bin 500 otel ve 646 bin 900 oda ile 15 marka altında faaliyet gösteriyor: Wyndham Hotels and Resorts®, Ramada®, Days Inn®, Super 8®, Wingate by Wyndham®, Baymont Inn & Suites®, Microtel Inn & Suites® by Wyndham, Hawthorn Suites by Wyndham®, TRYP by Wyndham®, Howard Johnson®, Travelodge® ve Knights Inn®. Buna ek olarak şirketin, Planet Hollywood Hotels, Dream® ve Night® markaları için franchise vermek ve tüm dünyada yönetim hizmetleri sunmak için lisans anlaşmaları bulunuyor.
Wyndham Hotel Group iştiraklerine ait ve bu iştirakler tarafından yönetiliyor olabilecek belirli Wyndham, Hawthorn Suites by Wyndham ve TRYP by Wyndham Otelleri ile belirli Ramada, Days Inn ve Super 8 otelleri dışında tüm oteller bağımsız olarak faaliyet gösteriyor.
 
Haber: Cafer ZENGİN
 
ETİKET :   Wyndham grand Kayseri Otel Hilton Haberler Son dakika Dünyaca ünlü Otel grup Yatırım

Tümü