“İttifak ruhuna aykırı değilse, MHP’li üyelerden konuyu gündeme getirmelerini bekliyoruz”

Kayseri’de, Ankara örnekli otopark tepkisi. Arıkan’dan MHP’li Meclis üyelerine “Otopark” göndermesi.

19:36:53 | 2018-03-14

Ankara'da belediyeye ait otoparkların 24 saat kullanım ücretinin 1 TL olmasını öngören karar Belediye Meclisi'nde onaylandı. Bu durum Kayseri’de de tepkileri beraberinde getirdi. Sürücüler, “Bu durum bizim zorumuza gidiyor” dedi. Diğer yandanSaadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan da bu konuda MHP’li belediye meclis üyelerine gönderme yaparak, “İttifak ruhuna aykırı değilse, konuyu belediye meclisinde gündeme getirmelerini bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

Kayseri’de otopark ücretleri Ankara’dan gelen haberle birlikte yeniden tartışma konusu oldu.

Ankara'da belediyeye ait otoparkların 24 saat kullanım ücretinin 1 TL olmasını öngören karar Belediye Meclisi'nde onaylandı. Bu karar Kayseri’de de tepkileri beraberinde getirdi.

38 Ket TV Haber merkezine konuşan sürücüler, Ankara’yı örnek göstererek, Kayseri’de otopark ücretlerinin pahalı olmasından dert yandı. Bazı vatandaşlarda “Bu konuda diğer illerle kıyaslama yapında ortaya çıkan bu tablo zorumuza gidiyor” dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan da konuyla ilgili sosyal paylaşım sitesi hesabından MHP’li Meclis üyekerine gönderme yaptı. Arıkan, “Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi tarafından alınan otoparklar ilk bir saat ücretsiz sonrasında 24 saati 1 TL uygulamasının, Kayseri otoparklarında da uygulanması teklifinin MHP meclis üyeleri tarafından (ittifak ruhuna aykırı değilse) meclise getirilmesini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Kayseri Haberleri Haber Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan MHP Otopark İttifak

Tümü