İşte Kayseri’nin yeni Derneği: Bir Memleket İstiyorum…

Derneğin amacı ne?

17:13:29 | 2020-10-01

Kayseri’de yeni bir dernek daha kuruldu. Bir Memleket İstiyorum Eğitim ve Kültür Derneği faaliyetlerine başladı. Dernek Başkanı Muhammed Emircioğlu, “Kayserimizin daha güzel bir Memleket olması için, bunun yanında Türk kültür örf ve adetlerine saygılı İslam dininin tüm çizgilerine duyarlı bir toplum için çalışacağız” dedi.

Derneğin kuruluş amaçları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Muhammed Emircioğlu, "Bir Memleket İstiyorum Eğitim ve Kültür Derneği, Kayserimiz’in sınırları dahilinde kurulmuş olup, Kayserimizin daha güzel bir Memleket olması için Türk,kültür örf ve adetlerine saygılı İslam dininin tüm çizgilerine duyarlı ve hürmetkar olarak kentimizin tamamında sosyal, kültürel, eğitim, ekonomik, toplumsal yaşamdaki sorunlar kadın sorunları ve gençlerin sorunları gibi tüm konularda Bilimsel ve ilmi metodlar ile ve çözüm odaklı çalışmalar yapmayı ilke edinmiştir.  Bu sorunlar için çözüm yolları üretip, kısa sürede sorunların çözümüne katkı sunmayı amaç edindik. Bunun yanında çalışmalarımızı sürdürürken gerekli kişi veya kurumlarla(STK veya siyasi parti veya yerel yönetimler) işbirliği kurarak, çözüm odaklı platform kurulmasına öncülük edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

 
ETİKET :   Kayseri Dernek Haberler Yeni dernek Bir Memleket İstiyorum Eğitim ve Kültür Derneği Başkan Amaç Hedef Muhammed Emircioğlu

Tümü