İNEK CEZASINI VEKİL ÖDEDİ!

İneğine trafik cezası yazılan besici, bu dertten kurtuldu!

19:53:55 | 2020-01-17

Sarız’da, ineğe yazılan 619 TL’lik trafik  cezası nedeniyle mağdur olan besici vatandaşın çilesi son buldu. Düşündüren olayın ardından MHP Millletvekili Baki Ersoy, harekete geçti ve cezayı ödedi. Besici Duran Altunç da, Milletvekili Ersoy’a teşekkür etti.

Kayseri’nin Sarız ilçesine bağlı Şarlak Mahallesi'nde, geçtiğimiz aylarda, besicilik yapan Duran Altunç’un ineğine trafik cezası yazılmış, olay sosyal medyada ve kamuoyunda şaşkınlıkla karşılanmıştı. Yaşananların ardından ineğin sahibi, MHP Sarız ilçe Başkanlığı’na gidip dert yandı. Sarız MHP İlçe Başkanı Hayrullah Kökoğlu da durumu MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’a aktardı. Konuyla yakından ilgilenen Ersoy, düşündüren olayın  ardından vatandaşın idari para cezasını ödeyip, mağduriyetini giderdi. Besici Duran Altunç da, ilgisinden dolayı Milletvekili Ersoy’a teşekkür etti.

İNEĞE YAZILAN CEZA ÖDENDİ

Altunç,  “Kayseri-Sarız Cumhuriyet Savcılığı’ndan bana bir ceza geldi. İneğime yazılan cezayla ilgili 619 TL ceza yazıldı. Ben de ilçeye gelerek MHP Sarız İlçe Başkanımız Hayrullah Kökoğlu ile görüştüm. O da Kayseri MHP Milletvekili Baki Ersoy ile görüştü. Yardımcı oldular. Sayın vekilimiz cezamı yatırdı. Buradan, yardımcı oldukları için hepsine çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.
ETİKET :   Kayseri Haberleri Son Dakika İneğe trafik cezası MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy

Tümü