İmam Hatipler Derneğinden İYİ Parti adayına destek: Başkan olarak ziyaret etme temennisi

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özvarinli: Kocasinan son 25 yıldır ihmal edildi

15:42:03 | 2019-02-07

İYİ Parti Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, seçim çalışmaları kapsamında Hacı Bektaşi Veli Kültür Araştırama Deneği ve Vakfı Başkanı Sadık Genç’i, Türkiye Emekliler Derneği(TÜED) Kayseri Şube Başkanı Yusuf Aykırı’yı, Kayseri İmam hatiplileri Mezunları Derneği(KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu’yu, Kocasinan İlçesine bağlı Amarat, Eyimli ve Höbek Mahallelerini ziyaret etti. İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr.Özvarinli’nin,Hacı Bektaşi Veli Kültür Araştırma Derneği ziyaretine İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurder Şahin,CHP Kocasinan İlçe Başkanı Erkan Karabulut,Avukat Metin Ceylan ile İYİ Parti ve CHP İlçe yönetiminden bazı isimlerde eşlik etti.

İMAM HATİPLİLER DERNEĞİNDEN DESTEK

Kayseri İmam hatipliler Mezunları Dernek(KAYDER) Başkanı ve Özvarinli’nin aile dostu olan Ahmet Yurtlu seçimlerden sonra Özvarinli’nin kendilerini belediye başkanı olarak ziyaret etmesi dileğinde bulundu. Ardından Türkiye Emekliler Derneği(TÜED)Başkanı Yusuf Aykırı, Özvarinli’ye bu ziyaretlerinden duydukları memnuiyetleri dile getirdi. Aykırı,” Sayın Özvarinli kardeşim çıktığınız bu yolda başarılar dilerim.” dedi.  Özvarinli, ziyaret ettiği yerlerde seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sorunları dinleyen Özvarinli, aynı zamanda çözüm önerilerini de anlattı. Kocasinan’ın son 25 yıldır ihmal edildiğini ifade eden Özvarinli, “Kayseri’deki ikinci büyük nüfusa ve ekonomiye sahip olan Kocasinan, her yıl geriye  gidiyor. Böyle giderse üç-beş yıl içerisinde Melikgazi ve Talas gibi İlçeler Kocasinan’ı iyice geçecek, gerisinde bırakacak. Kayseri’nin Kocasinan’ı kazanması lazım. Kayseri’ye monte edilmesi lazım. Ben 7-24 saat çalışan biriyim. Ne makam aracına ihtiyacım var nede koltuk sevdasına var. Kamuda Başhekimlik görevi yaptığım da, devletimin bir A- 4 kâğıdının bile iki yüzünü kullandım, israf etmedim. Benim belediyecilik ve çalışma anlayışım farklı olacak, asla israf belediyeciliği yapmayacağım, tüy bitmemiş yetimin hakkını hiç kimseye, yandaşa, gardaşa yedirmeyeceğim, vatandaşıma hizmet belediyeciliği yapacağım” dedi.

 

 

 
ETİKET :   İYİ Parti Adaylar Aday adayları Haberler Son dakika İl Başkanlığı Süleyman Bozkurt Sami Hasan Özvarinli Kocasinan

Tümü