İlginç olay! Büyükkılıç’ı karşısında gören bir kadın Başkanın koltuğuna oturdu, dertlerini anlattı…

10:26:20 | 2019-08-16

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın, Tomarza ziyaretinde ilginç bir olay yaşandı.

Bir kadın Büyükkılıç’ın ilçe ziyareti sırasında dertlerini anlatmak istedi. Bunun üzerine Büyükkılıç, kadını ilçe Belediye Başkanının makamında ağırladı. Tomarzalı Elif Duran, daha sonra ilçe belediye başkanının makam koltuğuna oturdu. Duran, makama oturduktan sonra yaşanan sıkıntıları ve taleplerini anlattı ve çözüm istedi.

Başkanlık makamında yaşanan ilginç olayla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “AK Parti İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu ile birlikte güzel ilçemiz Tomarza’da Belediye Başkanımız Davut Şahin’i ziyaret ettik. Bu toprakların insanı her zaman hep cana yakın, her daim kadirşinas. Belediye ziyaretimiz esnasında karşılaştığımız Güzelce Mahallesi’nden Elif Duran Hanım da keyifli ve samimi sohbeti ile bizleri karşıladı. Biz de kendisini başkanlık makamında ağırlayarak tavşan kanı çay eşliğinde Elif Hanım’ın taleplerini dinledik.” ifadelerini kullandı.

Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Kayseri Haberler Tomarza Başkan Büyükşehir Memduh Büyükkılıç Kayseri haberleri Makam İlçe Ziyaret Elif Duran Davut Şahin Belediye

Tümü