Hagiad’dan Osmanlı’dan Cumhuriyet’e ekonomik krizlerin temelleri programı

Hacılar Genç İş Adamları Derneği (HAGİAD) tarafından düzenlen Erciyes Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mehmet Şahin’in konuşmacı olarak katıldığı “Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Ekonomik Krizlerin Temelleri” isimli söyleşiye Hacılar Belediyesi Başkan Vekili Bilal Özdoğan, belediye meclis üyeleri,HAGİAD yönetim kurulu,Hacılarlı iş adamları ve HAGİAD Gençlik Platformu üyeleri katıldı.

12:18:44 | 2018-10-26

Söyleşi açılış konuşmasını yapan HAGİAD Yönetim Kurulu, Başkanı Mustafa Nebi Doğan açılış konuşmasında; ”HAGİAD olarak, iş adamlarımızla birlikte sürekli konferans ve söyleşi programları düzenleyerek iş adamlarımızla sürekli fikir alışverişi yapıyoruz. Bugün de geçmişten bu yana Türk Ekonomisinde yaşanan krizler ve çözüm yollarını konuşacağız”    dedi. Söyleşi programı Prof. Dr. Mehmet Şahin’in Konuşması ile devam etti.
ETİKET :   Kayseri Hagiad Osmanlı Cumhuriyet Eekonomik kriz temelleri programı Erciyes Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mehmet Şahin Hacılar Belediyesi Başkan Vekili Bilal Özdoğan Mustafa Nebi Doğan

Tümü