GLT inşaat Beyazşehir’de temel attı

GLT İnşaat “Referans Beyazşehir” projesinin temellerini Beyazşehir’de düzenlenen törenle attı.

11:45:20 | 2018-11-12

GLT İnşaat yatırımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Beyazşehir’de firmanın iddialı projesi “Referans Beyazşehir’in”   temel atma töreni yapıldı. Törene, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir, Talas Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Dilci, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Kemasl Erçalık,  TKN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Alim Aytekin, En Oto Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çıklacoşkun katıldı.

Temel atma töreninde konuşan GLT İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gani Gültekin,  ülkemize yönelik ekonomik saldırılarım olduğu bu dönemde yatırımların önemine dikkat çekerek, “Biz her zaman devletimizin yanındayız. Bu ülkede birlik beraberlik önemli.

Bir olduğumuz sürece her zorluğun üstesinden geliriz. Bu kapsamda biz de firma olarak Beyazşehir’de yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yani hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağlıyoruz. Bu temel atma törenimizde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah yeni yatırımlarımızda da hep birlikte oluruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da firmayı tebrik ederek, “GLT İnşaat firmasının temel atma törenine katıldık. Firma sahiplerimize hayırlı bol kazançlar temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğince kurban kesildi ve  56 daire ve 2 iş yerinden oluşan projenin temeli atıldı. Haber: Murat TELLİOĞLU
ETİKET :   Kayseri GLT İnşaat “Referans Beyazşehir” projesinin temellerin i Beyazşehir düzenlenen törenle attı GLT İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gani Gültekin AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir Talas Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Dilci Kayseri Esnaf Sanatkarlar Derneği Başkanı Kemasl Erçalık TKN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Alim Aytekin En Oto Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çıklacoşkun

Tümü