Gazeteci Küçükkaya’dan yerel basına sahip çıkın çağrısı

Gazeteci İsmail Küçükkaya, FOX TV’de ekibiyle birlikte hazırlayıp, sunduğu Çalar Saat programında yerel basına sahip çıkın çağrısı yaptı. Kayseri Olay Gazetesi’ne de zaman zaman yer verdiği programda vatandaşlara seslenen Küçükkaya, “Her eve, her iş yerine her gün bir mahalli gazete alalım, basın özgürlüğüne katkı sunalım. Mahalli basına moral verelin, can suyu olalım” ifadelerini kullandı.

09:37:46 | 2018-12-11

 

FOX TV’de Çalar Saat programında  yerel gazetelere de yer veren Küçükkaya,  anlamlı bir kampanya başlatarak,  “Her eve, her iş yerine her gün bir mahalli gazete alalım” çağrısı yaptı.

Kayseri Olay Gazetesi’ni de zaman zaman izleyicileri ile buluşturan Küçükkaya, Anadolu basınının canlandırılması gerektiğini söyledi.

 

Küçükkaya, programda izleyicilerine seslenerek, yerel basının zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek, “Gazetecilere moral verelim, demokrasiyi ve basın özgürlüğünü destekleyelim” ifadelerini kullandı.

“MAHALLİ GAZETELERE CAN SUYU, MORAL VERELİM”

Canlı yayınlarında yaptığı bu yöndeki çağrısını bir kez daha yineleyen Küçükkaya,  “Anadolu basınını canlandırmak için kampanyamız devam ediyor. Her eve iş yerine bir mahalli gazete alalım. Türk basını can çekiyor, sıkıntılı günlerden geçiyor.  Bu nedenle yerel gazeteleri canlandırarak, mahalli gazetelere can suyu vererek, moral vererek, oralarda demokrasiyi, basın özgürlüğünü,  Türkiye’ye doğru yayalım diyorum.”  dedi.

Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Gazeteci İsmail Küçükkaya FOX TV Çalar Saat yerel basına sahip çıkın Kayseri Olay Gazetesi Küçükkaya her gün bir mahalli gazete alalım basın özgürlüğü Türkiye Haber

Tümü