FETÖ’NÜN DEDESİ ERMENİ”

FETÖ’NÜN DEDESİ ERMENİ”

19:39:19 | 2018-02-12
LEVENT  ÇİL
LEVENT ÇİL      levencil00@gmail.com

Kayseri milletvekili Yusuf Halaçoğlu hafta sonunda 38 Kent Tv’nin konuğu idi. Önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin kuruluş aşamalarından başlayarak, Afrin operasyonuna kadar. Suriye konusunda; Türkiye’nin, ABD’nin oyununa geldiğini söylerken ilk zamanlarda olduğu gibi Esad ile uzlaşma aşamasına girilmesi gerektiğinin altını çizdi.

...Ve Fetullah Gülen konusu. Öyle şeyler söyledi ki inanın şaşırmadım desem yalan olur. Ne mi söyledi? Dedelerinin Ermeni olduğunu iddia etti. Hatta Ermenistan’a gidip oradan Müslüman olarak! döndüklerini ileri sürdü. Bunun belgeli değil ama bir çok yerden teyitli olduğunu ifade etti.

Ve ekledi. “İlkokul diploması olmayan. Sonradan bir diploma verilen bu adama vaizlik yetkisini kim verdi? Araştırmamız gerekir” dedi.

 

Düşünebiliyor musunuz? Dedeleri Ermeni olan bir adi yaratık. Türkiye’de milyonları peşinden sürükledi. Bu milyonların arasında Profesörler, Üst düzey komutanlar, kelli felli iş adamları, bürokratlar, siyasetçiler…

Toplumun her kesiminden en üst düzey insanları maalesef peşinde koşturdu.

Bunu da dedeleri Ermeni olan bir şeref yoksunu insan yaptı.

Ve şuan Amerika’da korunuyor.

Amerika bu alçağı bize vermemek için her yolu deniyor.

Şimdi; hala bu alçağın peşinde koşanlar, bu alçağı savunmaya çalışanlar ve onun değirmenine su taşıyanlar. Kime hizmet ettiğinizi gördünüz mü? Kimin uşağı olduğunuzu anladınız mı? Ermeni soylu bir adama uşaklık ettiniz. Susarak etme da etmeye devam ediyorsunuz. Devam edin siz. Devam edin…

Sayın Halaçoğlu’nun 38 Kent Tv ekranlarından yaptığı açıklamalar çok konuşulacak gibi.

Konuşulmalı bence. Aramızda ki uşaklar iyice anlamalı kime uşaklık ettiklerini…

Niye uşaklık ettiklerini de yarı anlatırız artık...
ETİKET :  

Tümü