“FETÖ İMAMININ BÜYÜKŞEHİR’DE ÇALIŞMASINA GÖZ YUMDULAR”

FETÖ davalarının tanığı olan o isimden şok iddia:

18:32:30 | 2019-10-07

Kayseri Ticaret Odası eski çalışanı ve aynı zamanda Şeker  ve Ticaret Odası’ndaki FETÖ davalarına hem müdahil olan hem de tanıklık yapan Mehmet Kılnamaz, dikkat çeken bir açıklama yaptı. Kılnamaz, FETÖ’nün yeni yapılanmasında Konya İl imamı olan firari FETÖ’cü bir kişinin Mayıs 2017 tarihine kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştığını ve buna göz yumulduğunu öne sürdü. Kılnamaz, “Bu duruma ses çıkarmayanlar, şimdi Kayseri için konuşamazlar” dedi.

FETÖ’ye yönelik açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Kılnamaz, “FETÖ’nün yeni yapılanmasında Konya il imamı olan firari teröristi Mayıs 2017 tarihine kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmasına devam etmesine göz yumanlar, ses çıkarmayanlar, Kayseri için konuşamazlar. Ha konuşurlarsa biz de ağızlarının payını veririz. Şimdilik bu kadar…!” paylaşımı ile akıllarda soru işaretleri bıraktı.

“DURUMU SEYREDİP SONUCA GÖRE KONUM ALAN KRİPTO FETÖCÜLER…”

AK Partili eski vekil Mehmet Metiner’in, “Kayseri, Türkiye’nin Pensilvanya’sıdır” açıklamasın sonrasında yaşananlara değinen ve  ortaya çıkan tartışmalara tepki gösteren Kılnamaz, “FETÖ'nün Kayseri il ablası, Ankara'da gözaltına alındı. 12 Eylül 2019 tarihinde Konya'da tutuklandı. Soruşturma Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapıldığı için Konya 3. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklandı. Kayseri ‘il ablası’ olan H.U. öğretmen. Eşi A.U. hakkında da Konya imamı iddiası ile yakalama kararı var. Son aldığım bilgiye göre firari idi. A.U. Isparta- Eğirdir nüfusuna kayıtlı, 22 Mayıs 2009 tarihinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde göreve başlıyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin meşhur ‘Gülen Yüzler’ projesinin koordinatör sorumlusu. Ayrıca 2016 yılından beri firari olan Kayseri’nin en ünlü FETÖ militanı İ.M.’nin çok yakını olan bu karı-koca 2017 Mayıs ayına kadar görevlerine devam ediyorlar. Firari A.U. Mayıs 2017 tarihinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde ki görevinden ayrılıyor. FETÖcüleri  Alamut Kalesi Kayseri için uzun yıllardır yazıyorum, konuşuyorum, duruşma salonların da haykırıyorum. Mehmet Metiner, birkaç gün önce 'Kayseri, Türkiye'nin Pensilvanyası' mealinde açıklamada bulundu. Buna karşılık Metiner için linç kampanyası başlatıldı. Bugüne kadar konjuktür gereği ağzını açmayan, durumu seyredip sonuca göre konum alan kripto Fetöcüler, aradan geçen 2 yıldan sonra Fetöcülerin yeniden palazlandığını düşünerek, Kayseri'yi (göya) savunma adına M. Metiner'in pensilvanya benzetmesini eleştiriyor. Öncelikli görev, siyasette, bürokraside ve tüm alanlarda FETÖ militanlarını yok etme, FETÖ’nün mankurtlarını, Devlet ve Millet hayatında tesirsiz kılmaktır... FETÖ ile mücadele zafiyet kabul etmeyen bir beka meselesidir. Bu mücadeleyi sekteye uğratanlar açık bir ihanet içindedir. Olup bitenin farkında olmayacak kadar gaflet içinde olan bu mücadelenin mesuliyetini taşıyanları, tarih affetmeyecek, Türk Milleti affetmeyecek, Allah affetmeyecektir..!” Haber: Hüseyin GÖKTAŞ
ETİKET :  

Tümü