Yavuz Ay, Haberleri

Yavuz Ay, Haberleri

Alan kardeşler ayrı düştü! Dikkat çeken çıkış: Hiç kimseden icazet almadan…

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) seçimi öncesinde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Seçim süreci Alan kardeşleri de karşı karşıya getirdi.

Esnaf Odalar Birliğine dikkat çeken aday!

Esnaf Odaları Birliği seçimleri ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Esnaf Odası Başkanı art arda gelen zamlara isyan etti: Pandemi dönemini arar olduk!

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay'dan, dikkat çeken tepki...

Servislere ek zam geldi

Kayseri'de öğrenci ve personel servis ücretlerinde yüzde 18 fiyat artışı yaşandı. Yeni fiyatlar hakkında açıklama yapan Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, 'Öğrenci servisi ve personel servisini en uygun olan şekliyle ayarladık' dedi.

4’üncü kez Başkan seçildi!

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası'nda seçim tamamlandı.

Bu kez Esnaf Odası Başkanı, Vali'den kar tatili istedi...

Vali'den genelde öğrenciler kar tatili isterdi, bu kez o halkaya esnaf Odası Başkanı da katıldı. Gözler Vali Günaydın'a çevrildi.

Öğrenci servislerine de zam geldi

Kayseri'de okulların açılmasına kısa bir süre kalmasıyla öğrenci servislerinin de ücretleri belli oldu. Öğrenci servis fiyatlarında yüzde 14'lük bir artış gerçekleşirken, konuyla alakalı konuşan Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, 'Bu dönem öğrenci servislerinde yüzde 14'lük artışa tekamül eden bir fiyat ayarlaması oldu' dedi.

Esnaf Odası Başkanı: Esnaf sahipsiz ve can çekişiyor

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, servisçi esnafının pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntılı günler geçirdiğini ifade etti. Ay, "Bu kadar sahipsizliği bu esnaf sanatkarlar hak etmiyor" dedi.