Temel Atma Töreni Haberleri

Temel Atma Töreni Haberleri

Temel atma töreni yapılmıştı! Özer: Ortada temel yok, çukur var!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Melikgazi Belediyesi ile hayırsever Mehmet Altun işbirliği ile yapılacağı ifade edilen ve 4 Aralık 2021 tarihinde, protokolünde katıldığı temel atma programı da gerçekleştirilen, ancak gelinen süreçte hiçbir çalışmanın yapılmadığı okul bilmecesini gündeme taşıdı. Diğer yandan okulu yapacak hayırseverin Millet Bahçesine 700 milyonluk cami yapacak isim olarak açıklanan Avukat Mahmet Altun olması da dikkat çekti.

Palancıoğlu'dan davet var!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, yarın yapılacak olan Nurettin-Naciye Setenci Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma törenine tüm Kayserilileri davet etti.

Temeli atılıyor..!

Melikgazi Belediyesi'nin hayırsever işbirliği ile Esentepe Mahallesi'nde yapımına başlayacağı Nurettin-Naciye Setenci Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma törenini gerçekleştirecek.

Boğazlıyan'da OSB temeli atıldı!

Boğazlıyan ilçesinde bulunan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nin temel atma töreni gerçekleşti.

Çarşı Melikgazi'nin temeli atıldı...

Melikgazi Belediyesi tarafından 'Çarşı Melikgazi' projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, İstikametimiz belli, biz hizmet edeceğiz, eser ortaya koyacağız. Hem genel idarede, hem yerel idarelerde. Onun için de millet çalışanı biliyor, ona göre davranıyor. 30 senedir bildiğimiz hastalıklı sol zihniyeti millet yüzde 10 barajına gömdü, yüz vermiyor. Arkadaşlarımıza da destekleri devam ediyor. Neden? Çalışıyorlar, dürüst arkadaşlar dedi.

Bu çarşı 7 gün açık kalacak!

Melikgazi Belediyesi 'Çarşı Melikgazi' projesinin 7 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 3'te temel atma törenini gerçekleştirecek.

Tomarza'da yurt temeli atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu'nun temel atma törenine katıldı. Tomarza Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile faaliyete açılan dikimevinde incelemelerde bulundu.

Başkan Yalçın'dan törene damga vuran sürpriz

Talas Belediyesi-hayırsever işbirliğiyle ilçeye kazandırılacak olan eğitim yatırımlarından birisi olan Talas Millet Bahçesi Eğitim Kampüsü Türkan-Av. Mehmet Altun Anaokulu ve İlkokulu'nun temel atma törenine Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın sürprizi damga vurdu. Mehmet Altun'un eşi Türkan Altun ile birlikte 2014 yılında Hakkri Yüksekova'da yaptırdığı ilkokuldan mezun olan öğrencileri, okul müdürleriyle birlikte Kayseri'ye getiren Başkan Yalçın'ın organizasyonu büyük takdir gördü.

Yıldırım Beyazıt'ta dönüşüm için ilk temel atıldı

Kentsel Dönüşüm'de marka projelere imza atan Melikgazi Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde 6 blok ve 236 dairenin temel atma törenini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile gerçekleştirdi.

Melikgazi'den bir günde hem temel atma hem açılış

Bir biri ardına açılış ve temel atma programları düzenleyen Melikgazi Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Kentsel Dönüşüm Projesinin temel atma töreni ve Kazancılar Çarşısı'nın yenilenen yüzü için tanıtım töreni gerçekleştirecek.

Millet Bahçesi eğitim kampüsüne ilk harç konuyor

Talas Belediyesi-hayırsever işbirliğiyle ilçeye kazandırılan eğitim yatırımlarına yenileri ekleniyor. Bu çerçevede Millet Bahçesi içerisine yaptırılacak Türkan-Av. Mehmet Altun Anakolu ve İlkokulu için temel atma töreni düzenlenecek.

Talas'ta Mehmet Karamercan Kütüphanesi'nin temeli atıldı

Talas Belediyesi hayırsever Mehmet Karamercan işbirliği ile yaptırılacak olan Mehmet Karamercan Kütüphanesi'nin temeli düzenlenen geniş çaplı bir törenle atıldı.

Hayırseverler yine iş başında! Bir temel daha atıldı...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi ile hayırsever işbirliği ile yapılacak Şevki Eren Albayrak Camii, Şevki-Nurver Albayrak Kuran Kursu ve Lojman'ın temel atma törenine katıldı.

Anbar Mahallesi'ne yeni aile sağlığı merkezi

Melikgazi Belediyesi Anbar Mahallesi'nde hayırsever işbirliği ile hayata geçireceği Melikgazi Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma törenini gerçekleştirdi. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak donanımlı ve nitelikli yepyeni bir Aile Sağlığı Merkezi'ni ilçeye kazandırdıklarını söyledi.

Melikgazi'de Gülük Sosyal Tesisi'nin temeli atılıyor

Melikgazi Belediyesi, Gülük Mahallesi'nde içerisinde Akıl Küpü Çalışma İstasyonu, MELMEK atölyeleri, çocuk oyun alanları, kafeterya ve fitness gibi birçok alanın bulunduğu Gülük Sosyal Tesisinin temel atma törenini gerçekleştirecek.

Melikgazi'de bir okulun daha temeli atılıyor

Melikgazi Belediyesi, Hayırsever Av. Mehmet Altun ile birlikte Germir Mahallesi'nde yapımını gerçekleştireceği Av. Mehmet Altun Anaokulu ve İlkokulu'nun temel atma törenini gerçekleştirecek. Temel atma töreni 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te yapılacak.

Palancıoğlu: Melikgazi eğitimde en önde olmaya devam ediyor

Melikgazi Belediyesi, Osmanlı Mahallesi'nde hayırsever işbirliği ile yapımını gerçekleştireceği Melikgazi Belediyesi Av. Mehmet Altun Ortaokulu'nun temel atma törenini gerçekleştirdi.

Melikgazi'de 10. okulun yapımı başlıyor

Melikgazi Belediyesi, Osmanlı Mahallesi'nde hayırsever işbirliği ile yapımını gerçekleştireceği Melikgazi Belediyesi Av. Mehmet Altun Ortaokulu'nun temel atma törenini gerçekleştirecek. Temel atma töreni 4 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'te yapılacak.

Özhaseki'den Türkkan'a tepki

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, temel atma töreninden sonra şehit ağabeyine hakaret eden İYİ Partili Lütfü Türkkan ile ilgili, 'Hakaret edenin grup başkanvekili olması daha utanç verici' dedi.

Talas büyük heyecana hazır

Talas Belediyesi tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 98. yılı vesilesiyle hazırlanan programda 3 okulun açılış ve temel atma töreni ile 1 sosyal tesisin açılışı yapılacak. Programda ayrıca ünlü sanatçı Turgay Başyayla konser verecek, komedyen Yavuz Seçkin sunum ve şovlarıyla sahnede olacak.

Talas'tan cumhuriyete armağan 3 okul ve 1 sosyal tesis

Talas Belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 98. yılı vesilesiyle 3 okulun açılış ve temel atma töreni ile 1 sosyal tesisin açılışı yapılacak. Program kapsamında ayrıca ünlü sanatçı Turgay Başyayla da bir konser verecek.

Altınoluk Mahallesi'nde temel atılacak

Altınoluk Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile yapımına başlanacak olan Hacı Şükrü Baktır İmam Hatip Fen Lisesi'nin temeli atılacak. Temel atma töreni 8 Ekim Cuma günü saat 14.30'da yapılacak.

Erenköy'de Saçmacı Cami'nin temeli atılacak

Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile Erenköy Mahallesi'nde yapımına başlanacak olan Saçmacı Cami'nin temel atma töreni, 4 Ekim Pazartesi günü saat 14.00'de gerçekleştirilecek.

Okul temeli atılacak...

Danışmetgazi Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi'nin yapımını gerçekleştireceği ilkokulun temeli temel atma törenine gerçekleştirilecek. Temel atma töreni 28 Eylül Salı günü saat 13.30'da yapılacak. Her hafta yeni bir okulun temelini atan Melikgazi Belediyesi ilçeye 14 okul kazandırdı.

Başkan Büyükkılıç'tan 'eğitim' açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç hayırsever Mehmet San tarafından yaptırılacak olan Feyyaz Selçuk San Adalet Yüksekokulu'nun temel atma törenine katıldı. Büyükkılıç, 'Üniversitelerimizden ve değerli başkanlarımızdan talebim var. Biz diyoruz ki Anadolu şehirlerine eğitim, öğretim bağlamında daha çok sahip çıkılması lazım' dedi.

Erciyes'e 5 yeni temel atıldı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç'ın talimatlarıyla, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde altı futbol sahası başta olmak üzere 5 yeni projenin daha temelini attı. Başkan Büyükkılıç, temel atma töreninde, buradaki çalışmaların tamamlandığında tüm tesislerinin tamamının toplam 75 milyon TL'ye mal olacağını vurguladı.

Şehitler Cami'nin temeli Melikgazi'de atıldı

Yeniköy Mahallesi'nde Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever işbirliği ile yapımına başlanacak olan Şehitler Cami'nin temel atma töreni Yerel Yönetimlerden Sorumlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile gerçekleştirildi.

Paleontoloji Müzesi'nin temeli atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan ve dünyada eşi benzeri bulunmayan 7.5 milyon yıllık fosillerin sergileneceği Paleontoloji Müzesi ile Millet Kıraathanesi projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, açık hava müzesi konumundaki Kayseri'de yürütülen kazı çalışmaları ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşırken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de bu projenin turizm açısından müthiş bir çalışma ve getiri sağlayacağını söyledi.

Şeker'den Bünyan'a 10 Milyon'luk yatırım

Kayseri Şeker tarafından Bünyan'a 10 milyon 150 bin TL'ye yaptırılacak olan tarım market, pancar bölge müdürlüğü, konut ve ticaret alanları temel atma töreni yapıldı. Temel atma töreninde konuşan Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, 'Şeker Fabrikaları şeker fiyatlarında artış bekliyor' dedi.