Otobüsçüler Haberleri

Otobüsçüler Haberleri

Milletvekili Ataş, Kayseri'deki esnaf eylemini Meclis'e taşıdı...

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, akaryakıt zamları nedeniyle zor günler geçiren esnafların feryadını Meclis’e taşıdı. Kayseri’de akaryakıt zamlarını protesto etmek amacıyla kontak kapatan esnafların sesi olan Milletvekili Ataş, “Bu durumdan hem vatandaş hem de otobüsçü esnafı şikâyetçi. Bilet fiyatlarından dolayı okulu kapanan öğrenciler evine dönemiyor, terminaller bomboş. 4 kişilik bir aile yaklaşan Kurban Bayramı’nda ziyarete gitse yol masrafı bir asgari ücreti geçiyor. Bu şartlarda bayramda aileler baba ocağına nasıl gidecek?” diye sordu.

KESOB'a Başkan adaylığını açıkladı! Dikkat çeken açıklamalar...

Otobüsçüler Esnafı Odası Hayrullah Şahin, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği'ne (KESOB) Başkan adaylığını açıkladı. Şahin, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 'KESOB'a tek aday çıkmasını isterdik ancak bizimle istişare etmediler dedi.

Otobüsçüler veryansın etti: Yetişmiyor

Kayseri Otobüs İşletmecileri ve Terminal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sedat Mirza Binboğa, mazot fiyatlarının artmasının ulaşım sektörünü olumsuz etkilediğini söyleyerek, nakliye sektörüne mazot indirimi istediklerini belirtti.

Eski Başkan hayatını kaybetti!

Halk Otobüsçüleri Odası eski Başkanı hayatını kaybetti.

Otobüsçüler Esnafı Odası başkanlığına adaylığını açıkladı!

2022 yılında yapılacak olan Kayseri Otobüsçüler Esnafı Odası Genel Kurulundan önce, Ahmet Erkan yaptığı basın toplantısı ile başkan adaylığını duyurdu.

Otobüsçü esnafı istifa istedi

Kayseri'de özel halk otobüsü esnafı, belediye tarafından yapılan ücret teklifinde fiyatların düşürülmesi üzerine Büyükşehir Belediyesi önünde toplanarak eylem yaptı.

Büyükşehir Belediyesi’nden esnaf eylemi ile ilgili açıklama

Kayseri’de Halk otobüsü esnafının belediye önünde yaptığı eylemin ardından Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili açıklama geldi. Açıklamada, “Esnafımızın her zaman yanındayız. Esnaflarımız, esnaf odalarımız ve oda başkanlarımız ile dün olduğu gibi bugün de, yarın da birlik, beraberlik, dayanışma ve uyum kültürü içerisinde olacağız” denildi.

Büyükşehir Belediyesi önünde esnaf eylemi!

Kayseri’de halk otobüsçüleri hak edişlerini alamadıkları, verilen sözlerin tutulmadığı gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesine yürüdü.

İYİ Partiye dert yanan esnaf: Araçlarımız yatırıldı! Haksız cezalar kesildi…

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel ve parti il yöneticileri Halk Otobüsü esnafını dinledi.

Halk Otobüsçülerinin acı günü

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi Özel Halk Otobüsü şoförlerinden, Mehmet Peker vefat etti.