Nureddin Nebati Haberleri

Nureddin Nebati Haberleri

Saadet Partili Arıkan’dan, iktidara dikkat çeken toz şeker göndermesi!

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan'dan artan hayat pahalılığına tepki. Arıkan, Bakan Nebati'nin sözlerini hatırlattı ve toz şeker fiyatı üzerinden gönderme yaptı.

Bakan Nebati Develi'yi ziyaret etti

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ve Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Develi ilçesini ziyaret etti.

Bakan Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a ziyaret

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti.

Bakanlar Nebati ve Akar'dan Kayseri Valiliği'ne ziyaret

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'i ziyaret etti.

Bakan Nebati: Bizler sıradan insanlar değiliz! Yarınlarımız yepyeni başarılara gebe

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 'Kötümserlere rağmen biz büyümeye, yürümeye, koşmaya ve ülkemizin bayrağını en güçlü konumda taşımaya devam edeceğiz. Bizler sıradan insanlar değiliz. Bizler küçük insanların adamı değiliz. Bizler çağ açıp kapatmış, dünya tarihine yön vermiş atalarımızın torunlarıyız' dedi.

Kayseri'ye geliyor...

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, zirveye katılmak için Kayseri'ye geliyor. Zirve öncesi ASKON Başkanı Ali Özcan'ın açıklamaları ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.

MÜSİAD'dan Özdarendeli'ye ödül

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Türkiye'nin Gücü Ödülleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla sahiplerini buldu. Ödül Töreni çerçevesinde Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (ERAGEM) Müdürü Prof. Dr. Aykut Özdarendeli, Akademinin Gücü Ödülü'ne layık görüldü.

Kayseri’de sessizlik sürerken, Bakan’dan kapatılan o kurumla ilgili açıklama!

Kayseri'de kapatılmış, Kayseri önce Konya'ya ardından Ankara'ya bağlanmıştı. Bu konuda sessizlik sürerken, Bakan'dan yeni bir açıklama geldi.

Kayseri Vergi Denetim Başkanlığı bakın Konya’ya neden bağlanmış? Bakan açıkladı…

Kayseri Vergi Denetim Daire Başkanlığı kapatılarak, kent Konya’ya bağlandı. Hazine ve Maliye Bakanı, Kayseri’nin Konya’ya bağlanmasının gerekçelerini bakın nasıl açıkladı?

Flaş! Hazine ve Maliye Bakanı değişti

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan’ın “Görevden Affını” talebi sonucu yerine Nureddin Nebati’nin atandığı Resmî Gazete’de yayınlandı.