Mustafa Palancıoğlu Haberleri

Mustafa Palancıoğlu Haberleri

Sokak hayvanları unutulmadı

Melikgazi Belediyesi, tarafından parklara sokak kedileri için kedi evleri yaptı. Konuya ilişkin konuşan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Sokak hayvanlarını unutmadık." dedi.

Palancıoğlu'dan yeni kabineli seçim mesajı...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Şehit Cennet Yiğit İmamhatip Ortaokulunda eşi Emel Palancıoğlu ile birlikte Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. Turu için oyunu kullandı.

Orada hayat yarın başlıyor

Teknik ekibiyle beraber Kahramanmaraş'ta kısa sürede yapılarak 63 ailenin barınacağı Melikgazi Belediyesi Yaşam Alanı'nı inceleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yarın depremzedelerin alanda yaşamaya başlayacağını hatırlattı.

Engelli vatandaşlar ile buluştu...

Melikgazi Belediyesi Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy ile birlikte engelli vatandaşlar ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Tanıtım töreni yapılacak...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Danişmentgazi Mahallesi'ne yaptıkları 20 sınıflı İbrahim Kendiroğlu İlkokulu'nun yarın tanıtım töreninin yapılacağını söyledi.

Pazarcı esnafı ile bir araya geldi...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, pazarcı esnafı ile bir araya gelerek esnafa pazar yeleği ve önlüğü hediye etti.

'Gençler gözbebeğimizdir.'

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 19 Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Melikgazi Gençlik Buluşması düzenleyerek Akıl Küpü Kütüphaneleri'nde ders çalışan gençler ile bir araya geldi.

Kayseri'ye yakışacak...

Kayseri Serbest Bölge Yönetim Kurulu Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; Kayseri Serbest Bölge'ye yapılan Gümrük Giriş Kapısı ve diğer çalışmaları inceleyerek, bölgede alt yapı, su arıtma tesisi, hangar yapımı, GES gibi bir projeyi de tamamladıklarını söyledi.

Başkan Palancıoğlu, 'Demokrasi heyecanı yaşıyoruz'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Sabahtan itibaren vatandaşlarımızın yoğun bir katılımı var. İnşallah sonuçların memleketimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Melikgazi'de kimler emekli oldu?

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, belediyeden emekli olan işçi, memur ve aileleriyle bir araya gelerek uzun yıl verdikleri emek ve özverili çalışmalarından dolayı emekli personeline teşekkür etti.

Belediye villa ve villa arsası satıyor...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, mülkiyeti belediyeye ait olan villa ve villa arsasını ihale ile satacaklarını açıkladı.

Mustafa Palancıoğlu Avrupa Birliği Toplantısı'nda Türkiye'yi temsil etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Toplantısında Türkiye'yi temsil ederek online olarak yapılan toplantı da 6 Şubat da gerçekleşen depremler hakkında bilgi verdi.

Melikgazi'de İşçi Bayramı kutlaması...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

Hummalı bir çalışma yapılıyor

Melikgazi Belediyesi, çevreye verdiği önemi gerçekleştirdiği ve desteklediği projelerle devam ettirerek, Geri Dönüşüm Tesisi'nde öğrencileri bilinçlendirmeye ve farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

Kandilli Rasathanesi'den o isim Kayseri'ye geliyor

Melikgazi Belediyesi ve Kandilli Rasathanesi iş birliği ile Melikgazi'de depremle ilgili bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

Melikgazi desteği ile 16 takım katıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi'nin 1 buçuk milyon TL destek olduğu ve finale kalan 16 takımın TEKNOFEST Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali katıldığını söyledi.

Palancıoğlu, depremi anlattı...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Fas'ın Rabat ilinde düzenlenen Avrupa-Akdeniz Bölgesel ve Yerel Meclisi (ARLEM) toplantısına katılarak, Türkiye'yi temsilen 6 Şubat depremleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Melikgazi o bölgeye otopark yapacak

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Belsin Bölgesi 16. Etap ve batı bölgesi tarafında ki muhtelif yerlere çevre düzenlemesi yaya yolu ve otopark çalışması yapılacağını söyledi. Bu çerçevede Belsin bölgesinde 37 bin metrekare alanda çevre düzenlemesi yapılacak.

Türkiye'yi Palancıoğlu temsil edecek

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Fas'ın Rabat ilinde 25 Nisan günü gerçekleşecek olan Avrupa-Akdeniz Bölgesel ve Yerel Meclisi (ARLEM) toplantısına Türkiye Ulusal heyetini temsilen katılacak.

Palancıoğlu: Tüm çocuklarımızın yüzleri gülsün

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada; 23 Nisan bu yıl Cumhuriyet'in 100. yılına denk geliyor. Dolayısıyla 23 Nisan 2023 özel bir anlam ifade ediyor.' dedi.

Başkandan Bayrama özel dikkat çeken açıklama

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Olay Türk Tv’ye yaptığı özel açıklamada Ramazan Bayramı ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Özhaseki: Bu bayrama biraz buruk girdik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'Yaklaşan seçimlerimizin okunan ezanlara ve gönderde her zaman hür bir şekilde dalgalanan bayrağımıza da hayırlı olmasını diliyorum' dedi.

Palancıoğlu: Çok büyük bir gayret ve çaba sarf ettiler

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu 6 Şubat depreminin ardından bölgede ve deprem koordinasyon merkezinde görev yapan belediye personeliyle iftar programında buluştu.

Palancıoğlu: İnsanlara biraz daha kucaklayarak yaklaşalım

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaparak tüm İslam leminin bayramını tebrik etti.

Birleşik Kafkasya Derneği'nde anlamlı iftar...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Birleşik Kafkasya Derneği ile verdiği iftar yemeğinde depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

Palancıoğlu: İnşallah daha güzel Ramazan ayında buluşmak dileğiyle...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınladı.

Melikgazi'de Depremzedeler iftar açtı

Melikgazi Belediyesi ve Melikgazi Kaymakamlığı Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Kayseri'de yurtlarda yaşayan depremzede vatandaşlara iftar programı düzenledi.

Ağırnas'ta Anıldı

9 Nisan Mimar Sinan'ı Anma ve Mimarlar Günü dolayısıyla Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Kayseri Mimarlar Odası Ağırnas'ta anma töreni düzenledi.

Çin Mahallesi'nde iftar beraberliği

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Melikgazi Belediyesi ile Amerika'da yaşayan Türk vatandaşların bir oluşumu olan Diyanet Center of Amerika'nın vermiş oldukları iftar programında depremzede misafirlerle bir araya geldi.

Şirintepe Mahallesinde yol yapım çalışması başladı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ulaşımda konfor ve kolaylık sağlamak için yeni yol çalışmalarına başladıklarını belirterek, Şirintepe Mahallesinde yaklaşık 1.5 kilometre yol yapacaklarını söyledi.