Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri

Özhaseki, Kayseri ekibini topluyor mu? Bakanlık'taki devir teslimde göründüler…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı görevini yürütürken yeni kabinede ikinci kez Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanan Mehmet Özhaseki, dün koltuğuna oturdu. Özhaseki’nin koltuğa oturmasının ardından Bakanlıkta daha önce görev yaptığı isimlerde yeniden görülmeye başlandı. Peki kim o isimler? Özhaseki'nin yanından ayırmadığı iki isimle ilgili detaylar Kayseri haber bülteninde...

KESOB Başkanı'ndan Özhaseki'ye tebrik...

Kayseri Esnaf ve Sanatkrlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olarak görevlendirilen Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti. Odakır, 'Özhaseki bakanımıza hayırlı olsun diyor, yeni görevinden dolayı duyduğumuz memnuniyeti dile getiriyor, başarılar diliyoruz' dedi.

Özhaseki'nin elindeki sargının gizemi ne?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koltuğuna oturan Mehmet Özhaseki'nin elindeki bant dikkat çekti. Peki Özhaseki'nin eli neden bantlı...

Özhaseki hızlı başladı! Devir teslimden sonra ilk o isimlerle bir araya geldi…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koltuğuna ikinci kez oturan Mehmet Özhaseki, bugün görevi devraldı. Özhaseki, yeni görevine hızlı başladı ve ilk iş olarak o isimlerle toplantıda bir araya geldi ve durum değerlendirmesi yaptı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezinde hazırladığımız Kayseri Haber Bülteninde...

Bu fotoğraftaki Kayserilileri bulabilecek misiniz?

Yeniden Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Mehmet Özhaseki görevi Ankara'da devraldı. Peki Özhaseki'yi bu günde yalnız bırakmayan isimler kimlerdi? Ankara'ya kimler çıkarma yaptı? Detaylar Kayseri Olay Haber Merkezinde hazırladığımız Kayseri haber bülteninde...

Büyükkılıç, Özhaseki için Ankara'ya gitti!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı görevine getirilen Mehmet Özhaseki'nin görevi Murat Kurum'dan devraldığı devir teslim törenine katıldı.

Özhaseki, görevi devraldı, Bakanlık koltuğuna oturdu! İşte ilk açıklamaları

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına atanan Mehmet Özhaseki, devir teslim töreni ile görevi Murat Kurum'dan teslim aldı. Bakın Özhaseki, sıcağı sıcağına hangi açıklamaları yaptı?

Başkan Büyükkılıç, Bakan Özhaseki'yi tebrik etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni kabinede Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı görevini üstlenen Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti.

Mustafa Yalçın'dan Bakan Özhaseki'ye tebrik

AK Partili Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Çevre Şehircilik ve İklim Değilikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti.

Yeniden Bakan olan Özhaseki hedefini açıkladı...

Yeni Kabinede görev alan Mehmet Özhaseki, hedeflerini açıkladı.

İşte Mehmet Özhaseki’nin Bakan olduğu yeni kabine

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin Bakan olarak görev aldığı yeni kabineyi açıkladı.

Mehmet Özhaseki Bakan oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin yeni kabinede Bakan olarak görevlendirildiği belirtiliyor.

Başkanlardan Özhaseki'ye ziyaret...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya geldi...

AK Parti'de yeni dönemde Bakan olup olmayacağı merak edilen Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya geldi.

Özhaseki: 'Vuku bulanda hayır vardır'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin olarak, 'AK Parti'nin kazanmış olduğu yeni zaferle birlikte tüm Türkiye kazanacak' dedi. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

'Zafer hepimizin olacak'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Allah nasip ederse Sayın Cumhurbaşkanı'mız yarın akşam yeniden cumhurbaşkanlığı makamına oturacak. Ondan sonra da bildiğimiz ne kadar problem varsa hepsinin altından kalkmak için gece gündüz demeden yeniden çalışacağız." ifadesini kullandı.

Camii Kebir’i gezen Özhaseki: Vatandaş oyum Erdoğan’a diyor…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, çarşıya çıktı. Özhaseki, Camii Kebir'de esnaf ziyareti yaptı ve "Çocukluğum buralarda geçti" mesajı verdi...

Büyük yankı uyandırdı...

Kocasinan Belediyesi'nin gençlere yönelik düzenlediği Kocasinan Teknoloji Festivali (KOCAFEST) ile TEKNOFEST gibi teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturdu. Açılışını Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın yaptığı kapanışını ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleştiği KOCAFEST, yerel ve ulusal basının yanı sıra sosyal medyada da gündem oluşturdu. KOCAFEST festivali hakkında açıklama yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, festival ile Büyük ve Güçlü Türkiye Yüzyıl'ının inşasına büyük katkı sağlayacaklarını vurguladı.

Başkan Çolakbayrakdar KOCAFEST'te konuştu...

Kocasinan Belediyesi'nin Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle bu yıl ikincisini düzenlediği Kocasinan Teknoloji Festivali'nin (KOCAFEST) ödül töreni, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleştirildi. KOCAFEST, TEKNOFEST'in Kayseri ayağı olduğunu belirten Özhaseki'nin projelerinden dolayı övgüyle bahsettiği ve tebrik ettiği Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise Anadolu'nun ortasında dijital bir fidan diktiklerini vurgulayarak; 'Anadolu'nun ortasında 'Dijital bir Fidan' diktik. Bu fidanı akıl, bilgi ve gayretle büyütmenin çabası içerisindeyiz' dedi.

Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na desteğini açıklayan Özdağ açıklaması

Kayseri'de farklı partilerden istifa ederek AK Parti'ye geçen 125 kişiye rozetleri düzenlenen törenle takıldı. Törende konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Seçimi'nde Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğini açıklayan Ümit Özdağ'a Kırmızı plakalı araç gösterdiler diye niye kendinden geçtin? diye sorarak, Onun kararı sadece kendini ilgilendirir, o pazarlık da alnının üzerinde bir yafta olarak kalır, ölünceye kadar gider. Bunu da kimse unutmasın dedi.

Özhaseki’den, o isme dikkat çeken ziyaret…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir süre önce partisine katılan Begüm Başmısırlı'yı iş yerinde ziyaret etti.

Özhaseki depremde kaç kişinin öldüğünü açıkladı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de Kentsel Dönüşüm Projesi Tanıtım Töreni'nde konuştu. Özhaseki, seçim ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, depremde kaç kişinin yaşamını yitirdiğini de paylaştı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak derlediğimiz Kayseri haber bültenimizde.

'Sandıklara sıkı sıkıya sahip çıkacağız' diyen Özhaseki, Erdoğan'a telefonda ne söyledi?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel yönetimler istişare toplantılarına başkanlık yapmayı sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı’ndan Özhaseki’ye telefonda talimat

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’na katıldı. Burada telefonla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile konuşan Özhaseki’ye Cumhurbaşkanı neler söyledi? Detaylar ile ilgili Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bültenimiz.

Özhaseki: Vız gelir büyük usta…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin henüz kesin olmayan sonuçlarına yönelik açıklama yaptı. Özhaseki’nin “7 düvelli” paylaşımı dikkat çekti.

Özhaseki: Elimizden geleni yaptık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, oyunu Kayseri'nin Talas ilçesinde kullandı. Özhaseki, 'Milletin iradesi sandığa tecelli eder ve oradan çıkan sonuca da hep birlikte rıza gösteririz' dedi.

Özhaseki, Meydan'da vatandaşa gül dağıttı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Meydan'da vatandaşa gül dağıttı.

Özhaseki: AK Parti ilgi odağı olmaya devam ediyor...

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kayseri Kurucu İl Başkanı Osman Şahan ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti'ye katıldı. Yeni üyelerine rozetlerini takan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'Çalışmalarımızla AK Parti ilgi odağı olmaya devam ediyor' dedi.

Özhaseki: Bizim devlet, ezan, ümmet diye bir derdimiz var!

"Yol arkadaşlarımızla dertleştik" diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: Bizim millet diye, bayrak diye, vatan diye, devlet diye, ezan diye, ümmet diye bir derdimiz var.

Kazma vuruldu...Kayseri-Niğde Karayolu üzerinde yapılacak!

Altyapı ihalesi yapılan Organize Sanayi Bölgesi’ne (N2OSB) ilk kazma vuruldu.