Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri

Flaş! Özhaseki: “Aday değilim”

Kayseri’de siyaset sahnesinde flaş gelişmeler yaşanıyor. AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, milletvekilliğine yeniden aday olmadığını açıkladı.

Özhaseki ile ilgili dikkat çeken gelişme! Aday adaylığı başvurusu yaptı mı?

AK Parti'de yeni dönem için aday adayı olup olmayacağı merak edilen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile ilgili dikkat çeken gelişme. Partide başvuru süreci dün sona erdi ve Özhaseki'nin aday adaylığı başvurusu yapmadığı öğrenildi.

AK Parti'de yeni ilçe başkanları belli oldu!

AK Parti'de yeni ilçe başkanları belli oldu. Çiçeği burnunda başkanlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi, İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte ziyaret etti.

Mehmet Özhaseki: CHP oy uğruna Kandil’e göz kırpar hale gelmiş, yazık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'CHP oy uğruna Kandil'e göz kırpar hale gelmiş, yazık' dedi.

Yeniden adaylık için 3’ü müracaat etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri kulisleri bu müracaatları konuşuyor. 6 Kayseri Milletvekili’nden 3’ü yeniden aday olmak için aday adaylığı müracaatı yaptı.

Palancıoğlu: Oy vermesek bir daha hiç kimse af çıkartmaz!

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Olay Türk TV'de konuştu. Palancıoğlu, "Çıkan afların her türlüsüne karşıyım. İmar barışı affından tutunda tüm aflara karşıyım" sözleriyle dikkat çekti.

Mantı dağıtan Özhaseki’ye “Bizi Kılıçdaroğlu’na koyman” dedi

Özhaseki deprem bölgesinde kurulan Kayseri Çarşısı’nda Kayseri Mantısı dağıttı. Özhaseki: “Kayseri mantısı gelin, müslüman malı gelin, anamın yaptığı mantıya benziyor…”

Özhaseki: Kentsel dönüşüme karşı çıkılan yerde tek bir bina ayakta kalmadı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesinde kentsel dönüşüme karşı çıkılan tek bir binanın bile ayakta kalmadığını söyledi.

Özhaseki'nin damadı Tıp Fakültesine Dekan oldu!

Erciyes Üniversitesi’nde (ERÜ) görev değişiklikleri sürüyor. Bu kez de Tıp Fakültesi dekanlığına atama yapıldı. Yeni Dekan aynı zamanda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin de damadı.

Kahramanmaraş Kriz Masasına Moral Ziyareti

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki; Kahramanmaraş kriz merkezine moral ziyaretinde bulundu. Özhaseki burada yaptığı açıklamada; İlk saatlerde bir karışıklık oldu, olur. Ama şimdi her tarafa vaziyet olundu. Elhamdülillah, hep birlikte altından kalkıyoruz. Böyle bir dayanışma da dünyanın hiçbir yerinde olmaz dedi.

Özhaseki: Canla başla çalışıyoruz.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kahramanmaraş'ı ziyaret etti. "Sahadayız" diyen Özhaseki, "Canla başla çalışıyoruz" dedi.

Özhaseki, tedavi gören depremzedeleri ziyaret etti: Asrın felaketi...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki ile birlikte tedavi gören depremzedeleri ziyaret etti.

Özhaseki: Kayseri için bu durum müthiş bir şey

Vali Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte 8 milyon yolcuya hizmet etmesi hedeflenen ve inşaatı hızla devam eden Kayseri Havalimanı Yeni Terminal Binası çalışmalarını inceledi.

Arık'tan, Özhaseki'ye tepki: Teröristlere güzellemeler yaptığını unuttu!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kılıçdaroğlu’nu hedef alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye yanıt verdi. Özhaseki’nin çözüm sürecinde kullandığı ifadeleri hatırlatan Arık, “O günlerde teröristlere güzellemeler yaptıkları unuttu, şimdi millete akıl vermeye kalkıyor” diye konuştu.

Özhaseki: Doğrusu aday olmamalıyım!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, seçimlerle ilgili konuştu. Özhaseki, "Şahsi hedefim bir kere daha aday olmamak" dedi.

Özhaseki’den Kılıçdaroğlu hakkında şok açıklama

Mehmet Özhaseki’den Kemal Kılıçdaroğlu’na Özerklik tepkisi: “Resmen bağımsızlığa giden bir yola doğru…”

Mehmet Özhaseki, gönüllü kuruluşlarla buluştu

Kayseri'de bulunan Gönüllü Kültür Teşekküllerine bağlı sivil toplum kuruluşları, AK Parti Kayseri Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Özhaseki ile istişare toplantısında buluştu.

Özhaseki'ye bu kez yalnız gitti! Ne konuştular?

Ziraat Odaları Kayseri İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdülkadir Güneş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Önceki ziyaretlerinin aksine Güneş'in bu kez tek görünmesi dikkat çekti.

Et, süt, ekmek...Özhaseki’den 2002 kıyaslaması: Şimdi 455 dolara çıkmış, hepsine ulaşabilir hale geliyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ekonomide yaşananlara yönelik açıklamalar yaptı. Özhaseki, “Çiftçiyi rahatlattık. Çiftçi belki enflasyonun altında ezilmeden ürünü piyasa değeri ve üzerinde bir fiyatla hükümete verme imkânına kavuştu. Fındıktan, pancardan şikayet edeni görmedim" dedi

Özhaseki: Ülkücülük yapmış, okuldan atılmış bir adamım!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, geçmişte Ülkücülük yaptığını belirterek, “AK Parti ile MHP birbirine benzemiyordu” eleştirilerine yanıt verdi. Öğrencilik yıllarında, 80 öncesi Ülkücü olduğunu ve Ülkü Ocaklarında değişik kademelerde görevler yaptığını belirten Özhaseki, kimseye zarar verecek, hakkına girecek bir eylemde bulunmadığı yönünde de ifadeler kullanarak, “Ben nihayetinde gençliğinde ülkücülük yapmış, okullardan atılmış bir adamım. Şimdi de AK Parti’deyim, içeriği çok iyi biliyorum” dedi.

Özhaseki’den seçim tarihi açıklaması! ‘O tarih Bayrama denk geliyor’ dedi ve erken seçimin sinyalini verdi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı bir TV programında seçim tarihi ile ilgili açıklama yaptı. Özhaseki, seçimim tarihinde yapılmayacağına vurgu yaparak, erken seçim sinyali verdi.

Bakan Soylu’dan, Özhaseki sorusuna yanıt: Sorumluluk alanımda yer almıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine yöneltilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mehmet Özhaseki ile ilgili sorulara “Sorumluluk alanımızda değil” yanıtı verdi.

Özhaseki'den OSB'ye ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Eylül ayında gerçekleşen ziyaretin ardından bir kez daha Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Yalçın ve yönetimini ziyaret etti.

Özhaseki: Çok net söylüyorum

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 2022 yılı değerlendirme toplantısında konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri belediyelerinin borcunun çerez parası mesabesinde olduğunu söyleyerek, 'Kayseri yatırımlarıyla gıpta edilen bir şehir haline geldi' dedi.

Arabaşı programı düzenlendi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Kayseri Yozgatlılar Federasyonu tarafından düzenlenen 'Arabaşı' programına katılarak, Yozgatlılarla buluştu. Başkan Büyükkılıç, ' Böylesine güzel bir buluşmada emeği geçenlere teşekkür ederim' dedi.

Büyükkılıç, Ankara'da 'Tarım ve Orman' Zirvesine Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin düzenlediği 'tarım ve orman' konulu toplantıya katıldı.

Özhaseki: Çile çekerek bir yerlere getirdik!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhasek, Erciyes’te açıklamalar yaptı. Özhaseki, "Şu an geldiğimiz binlerce insanın Erciyes'te kayak yaptığını, keyif yaptığını görmek, carter seferleri ile bu kalabalığın yüzde 50’sinin turist olması ve Kayseri ekonomisine büyük katkı sunması benim için mutlulukların en büyüğü olsa gerek.

Besceli ebedi hayata uğurlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi önceki dönem başkanlarından Yalçın Besceli, son yolculuğuna uğurlandı.

Özhaseki Kuyucak Belediye'ni ziyaret etti

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Kuyucak Belediyesi'ni ziyaret etti.

Özhaseki’den Kayserispor çıkarması

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’den Kayserispor çıkarması.