Kayseri Ziyareti Haberleri

Kayseri Ziyareti Haberleri

Özhaseki: 'Kayserililer, Memduh Bey ve ilçe belediye başkanlarımızı hep iş başında gördü'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın da katıldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri ziyaretini değerlendirdi. Belediye yatırımlarından da bahseden Özhaseki, 'Kayserili hemşehrilerimiz, Memduh Bey ve ilçe belediye başkanlarımızın tamamını hep iş başında çalışırken gördüler' dedi.

Gül, eski dostlarına öyle bir gönderme yaptı ki!

Adını taşıyan Üniversitenin mezuniyet töreni için Kayseri'ye gelen 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski yol arkadaşlarınca Kayseri ziyaretinde yalnız bırakıldığı tartışmaları sürerken, Gül'den dikkat çeken bir gönderme geldi.

Nevşehir Valisi'nden Kayseri ziyareti...

Nevşehir Valisi Sayın İnci Sezer Becel, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Matis'ten Kayseri ziyareti!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Macaristan Ankara Büyükelçisi Viktor Matis ve beraberindeki heyeti ağırladı. Büyükelçi Matis, 'Kayseri hem ikili ilişkilerde hem de Türkiye'de önemli bir şehir olduğundan dolayı bizim için çok önemli bir şehir' diyerek, Başkan Büyükkılıç'ı Macaristan'da ağırlayacaklarını söyledi.

‘Billboard duyurumuza bile engel olmak istiyorlar! Korkunun ecele faydası yok’

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partisinin Lideri Meral Akşener'in, Kayseri ziyaretine ilişkin ilanlarına engel olunduğunu belirterek, bu duruma tepki gösterdi. İddialarla ilgili Büyükşehir Belediyesi'den de açıklama geldi.

İYİ Parti’den Akşener daveti!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, partisinin Lideri Meral Akşener'in, Kayseri ziyaretiyle ilgili açıklama yaptı.

Babacan: Yoksulluk dalga dalga artıyor..!

Kayseri'de bazı temaslarda bulunan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yaşanan ekonomik sıkıntılarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Babacan, 2002 krizine atıfta bulunarak, “2002'de çok yüksek kamu borcu olmasına rağmen krizinden kurtulmamız sadece 2 yıl sürdü. 2008 yılındaki krizden kurtulmamız ise 6 ay. Ancak şu an yaşanılan kriz çok farklı. Çünkü bu kriz yerli ve milli” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'dan, Ankara'da Kayseri açıklaması: Kendilerine söyledim...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri temaslarına ilişkin partisinin Grup toplantısında açıklamalar yaptı.

Bakan Karaismailoğlu: Kayseri Hızlı Tren Projesi’nin ihale işlemlerini tamamlıyoruz!

Bakan, Kayseri ziyareti öncesinde Meclis'te yılan hikayesine dönen hızlı tren ile ilgili yeni bir açıklama daha yaptı.

Davutoğlu’dan dikkat çeken açıklama: Planlı, provokasyon olanlar var…

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de bir vatandaşın kendisine yönelik tepki göstermesini değerlendirdi: Sanki tüm Kayseri Davutoğlu’na tepki gösterdi, diye verdiler...

Davutoğlu Kayseri’ye geliyor! 2 gün kalacak, peki neler yapacak?

Eski Başbakan Ve aynı zamanda Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kayseri’ye geliyor. Davutoğlu, Kayseri’de 2 gün kalacak ve toplantılar ile ziyaretler gerçekleştirecek.

Erbakan’ın ziyareti sonrası saldırı... Hastanelik oldu...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Kayseri ziyareti sonrasında ilçe başkanının saldırıya uğradığı açıklandı.

Gül'ün, Kayseri ziyaretinde ortaya çıktı!

Uzun süre ortalarda görünmeyen isim 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Kayseri ziyaretinde ortaya çıktı.

Bakanlar'dan sürpriz Kayseri ziyareti!

İki Bakan Kayseri'ye gelerek, bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

eTwinning'den Kayseri ziyareti

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün destekleriyle eTwinning KAYSERİ olarak 25-29 Ocak tarihleri arasında 'Sessiz canlara can olan sevgili çocuklar' konulu etkinlikte anaokulu, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde birinci olan öğrenciler öğretmenleri, okul yöneticileri ve velileri İl Müdürü Mustafa Şahin'i ziyaret etti.

Alaattin Çakıcı'yı Kayseri' de kimler ziyaret etti?

Alaattin Çakıcı'nın Kayseri ziyareti ile ilgili dikkat çeken detaylar paylaşıldı. Çakıcı' nın basın danışmanlığınca basına geçilen haberde Çakıcı'yı Kayseri' de kimlerin ziyaret ettiğini de açıklandı. İşte o haberin detayları...