Kahve Haberleri

Kahve Haberleri

Ertekin: Şükür sükûnet sağlandı

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’den sağduyu açıklaması.

Kahvehaneci cinayetinde 1 tutuklama

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde çıkan kavgada öldürülen kahvehanecinin cinayetinde gözaltına alınan Ö.A.G., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Kahvehaneci cinayetinde yeni gelişme..!

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde çıkan kavgada öldürülen kahvehanecinin cinayetinde gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.

Maç sonu saha karıştı

Kayseri Süper Amatör küme maçında Erciyes Esen Makina ile Kayserigücü karşılaştı. 2-2 biten maç sonrasında kavga çıktı, 3 kırmızı kart gösterildi.

Kumar baskını! 9 kişiye ceza...

Kayseri'de polis ekipleri tarafından kahvehanelerde kumar oynadıkları tespit edilen 9 kişiye toplam 16 bin 371 TL para cezası uygulandı.

Kampçılar için En Pratik Kahve Demleme Yöntemi: French Press

French press ile kahve demlemek için ekstra bir ekipmana ya da malzemeye ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan ana malzemeler su, kahve ve French press.

Kahveci "Türkiye Kamu-Sen dün vardı bu gün de var yarın da var olacaktır"

Türkiye Kamu-Sen Kayseri Temsilciliği'nin düzenlediği 'Kayseri Teşkilat Buluşmaları' programı Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci'nin katılımları ile yapıldı.

'Kebikeç Spor Kahve' Projesine büyük ilgi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Programı 2020-1 döneminde kabul edilen Kebikeç Spor Kahve Projesi faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gazeteci Mehmet Nilkalı ve Sümeyra'nın mutlu mutlu günü

Nilkalı ve Livkahveci Ailelerinin mutlu günü...

Bosnalı Büyükelçi, Büyükkılıç'a bakın ne dedi?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bosna Hersek Ankara Büyükelçisi Adis Alagiç'i makamında ağırladı. Kayseri'nin gücünü bildiklerini, meşhur bir şehir olduğunu belirten Alagiç Başkan Büyükkılıç'a Bosna kahvesi ve bakır fincan takımı takdim etti. Başkan Büyükkılıç kahvenin 40 yıl hatırı olduğunu söylerken, Alagiç, '40 yıl nedir, sizin hatırınız biz de 4 bin yıldır' dedi.

Hikaye Yarışması'nın sonuçları açıklandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilen hikye yarışmasının sonuçları açıklandı. Yarışmada birinciliği 'Son Kahve' adlı hikyesi ile Nur Bingöl kazandı.

Doğa ile iç içe kitap okumanın keyfine vardılar

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği tarafından yürütülen Pozitif Okuyorum Kitap Kahve projesi çerçevesinde gençler, Yeşilhisar'ın doğal güzellikleri arasında kitap okumanın keyfini yaşadı.

Halı sahalar açılacak mı?

Erdoğan:"Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek"

Talas'ta kadınların 40 yıl hatırı var

Talas Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde billboardlardan yaptığı kahve ikramı ile farklı ve renkli bir uygulamaya imza attı.

Bayramlık kahve kuyruğu

Bu ilçede kahvehane yok

Buyurun kahve kuyruğu’na