Ismail Tamer Haberleri

Ismail Tamer Haberleri

Kayseri'de 15 Temmuz coşkusu yaşandı

Kayseri'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı'nı doldurdu. Kayseri protokolü 'Demokrasi Yürüyüşü'nde buluşurken, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de yaptığı konuşmasında, 'Halkımız sokaklarda bayraklarıyla, dualarıyla bu kalkışmayı engelledi 'dedi.

Vali Çiçek, bayram ziyaretlerinde bulundu

Kayseri'de, her dini bayramda yapılan ve geleneksel hale gelen bayramlaşma programları Kayseri Valisi Gökmen Çiçek; Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Eski Başkan Çelik’in oğlunun düğününe kimler katıldı, kimler katılmadı?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Çelik, oğlunu evlendirdi. Düğünde protokolün yer aldığı ve paylaşılan fotoğrafta yer alan ve almayan isimler ise  dikkat çekti. 

Suriyeli tartışması!

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Kayseri Milletvekilleri arasındaki Suriyeli tartışması dikkat çekti...

Meclis'te Tamer'in Olay Türk TV'deki açıklamasını hatırlattı: Hani 25 bin, 30 bin idi?

Meclis’te CHP’li vekil Tamer’in Olay Türk TV’de yaptığı açıklamaları hatırlattı: Hani Pratisyene 25 bin, uzmana 30 bin idi?” diye sordu.

Sağlıkla ilgili teklif kabul edildi

Sağlıkla ilgili Bazı Kanunlarda değişiklik yapılmasına dair teklif kabul edildi

CHP'li Arık, AK Partili Tamer'i özür dilemeye davet etti...

Kayseri’deki yapı kooperatif mağdurları ve CHP Milletvekili Çetin Arık’ın gündeme getirdiği yapı kooperatiflerinde yaşanan sorunların çözümü için hazırlanan kanun teklifi TBMM’de kabul edildi.

Kayseri'ye, Sivaslı Müdür geliyor?

Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli'nin yerine kim Müdürü olacak? Kulislerde bir isim konuşulmaya başlandı.

Özhaseki: Sokakta görseler birbirlerine selam vermezler

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında partililer bir araya geldi. Burada konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; 2023 seçimi Türkiye Cumhuriyeti için adeta bir kader seçimidir. Eğer ortadaki manzaraya bakarsanız neden olduğunu çok iyi anlarsınız. Karşı tarafta 6 tane birbirine benzemez, 7.'sini sakladıkları 7 tane parti var. Sokakta görseler birbirlerine selam vermezler. Recep Tayyip Erdoğan gitsin, AK Parti gitsin ne olursa olsun diyerek bir araya geliyorlar dedi.

Arık: 1,5 milyon nüfuslu Kayseri’de, Şehir Hastanesinde gastroenterolog yok!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, katıldığı bir televizyon programında Kayseri Şehir Hastanesi’nde gastroenterolog bulunmamasıyla ilgili konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in sözlerine tepki gösterdi. Arık, “Sayın Milletvekili eksikliği sağlık il müdüründe, başhekimde arama: Eksiklik, mimarı olarak övündüğün hastaneleri ticarethane, hastaları müşteri olarak gören sağlık sisteminin kendisinde… Eksiklik, hasta hekim ilişkisini hasım hekim ilişkisine dönüştüren iktidarınızda… Eksiklik, ‘Giderlerse gitsinler diyen zihniyetinizde… Eksiklik sizde…” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Tamer: Koskoca Şehir Hastanesinde Gastroenterolog olmaz mı?

Kayseri Şehir Hastanesi’nde Gastroenterolog yok mu? Bu alanda hastalar mağdur mu oldu?

AK Parti Milletvekili Tamer: Şikayetlerin dozu bu kadar değildi! Sıkıntılar artmış durumda...

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Olay Türk TV'de katıldığı programda konuştu ve ekonomiye dair çarpıcı açıklamalar yaptı...

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, Develi'de bu kez neyin sözünü verdi?

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer’den, Develi’ye yeni söz!

Develi Belediyesi'nden Tamer açıklaması: Sözünü tuttu!

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, ameliyat sözünü tutan, Milletvekili İsmail Tamer'e teşekkür etti.

Milletvekili Tamer Develi Devlet Hastanesi'nde ilk ameliyatı yaptı

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer; Devlet Devlet Hastanesi'nde ilk ameliyatı yaptı.

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, ameliyata girdi! İşte nedeni...

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, verdiği sözü tuttu ve Develi'de ameliyata girdi.

Milletvekili İsmail Tamer'den OSB'ye ziyaret

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Kayseri OSB yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Tamer, Kayseri'deki üretimin artması için yapılacak çalışmalara destek vereceklerini kaydetti.

Özer’den, Tamer’e “Boncuk boncuk” tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: O ne öz güven o! Boncuk gibi dizilmek derken...

AK Partili Tamer: Maalesef sıkıntılı bir durumdayız...

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve il başkanının kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına ilişkin, Kaçtıkları yere kadar kovalayacağım dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs gazileri ile buluştu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kayseri'de Kıbrıs gazileri ile buluştu. Tatar, '20 Temmuz 1974'te siz o adaya gelmeseydiniz, Kıbrıs çok büyük ihtimalle Yunan adası olacaktı' dedi.

“Artık asgari ücretlinin evinin önünde arabası mevcut” demişti! Yeni açıklama: O sözlerimin arkasındayım…

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, tartışmaları beraberinde getiren “Bakıyoruz, eleştiren insanlar cep telefonlarını altı ayda bir değiştiriyorlar, arabalarını yılda belki de ikinci yılda değiştiriyorlar. Artık asgari ücretli evimizde, önünde arabası mevcut…” açıklamasıyla ilgili konuştu. Tamer, o açıklamalarıyla ilgili olarak, “Sözlerimin arkasındayım” dedi.

AK Parti Milletvekili Tamer: Avrupa sıkıntı içerisinde, Türkiye sağlık, refahın içinde! Her yer parasız…

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, “Pandemi döneminde tüm dünya dökülürken, Türkiye’de bir hasta dışarıda kalmadı. Hala bugün dahi. Bakın şu an Avrupa tamamen sıkıntı içerisinde Türkiye yine refah içerisinde” dedi.

Arık, Tamer’e o fotoğrafla tepki gösterdi: Zül duyuyorum!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, İl Başkanı Ümit Özer ve partililerle birlikte Kayseri Adliyesi önünde yaptığı açıklamada, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer’e, sert sözlerle yüklendi.

CHP İl Başkanı Özer’den, AK Parti Milletvekili Tamer'e 3 kuruşluk dava!

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, hastanelerdeki uzun randevu süreleri ve vatandaşın tedavi olamadığına yönelik bazı paylaşımlarına, katıldığı bir televizyon programında kendisine yönelik olarak “Ya senin ne beynin yeter bunu anlamaya… IQ düşük olan birisi IQ düşük olan birisi, kalkıp da sen hastanelerin işleyiş tarzını dahi bilmeden iftira atıyorsun” diyen AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, hakkında 3 kuruşluk dava açtı.

IQ tartışması! Eski defterler açıldı!

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'in yaptığı açıklamalara, CHP İl Başkanı Ümit Özer'den tepki...

Başkan Özdoğan'dan Ankara çıkarması

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, Ankara'daki temasları çerçevesinde AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer ve birçok bürokratı ziyaret etti. İlçeye yapılacak olan yatırımları yakından takip ettiklerini belirten Özdoğan, 2022 yılının da yatırımlarla dolu bir yıl olacağını söyledi.

Protokolden polis ve jandarmaya 'yılbaşı' ziyareti

Kayseri'de protokol, denetim yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti. Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, İnşallah 2022 yılında sevinçlerimiz, hüzünlerimizden daha fazla olur dedi.

Kayseri'de dikkat çeken tablo! 8 yıldır düşüyor...

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, bir süre önce Meclis'te şu an kişi başı milli gelirin 10 Bin dolar olduğunu öne sürmüştü. Rakamlar düşündürücü. Diğer yandan Kayseri Türkiye ortalamasının bile gerisinde kaldı.

AK Partili Nergis, “Navigasyonla şehirde geziyor” iddialarına yanıt verdi: Navigasyonla gittik..!

Kayseri Milletvekilleri arasındaki navigasyon tartışmasında dikkat çeken gelişme. Nergis, iddialara yanıt verdi.