Hayırlı Olsun Haberleri

Hayırlı Olsun Haberleri

Yalçın: Talasımıza hayırlı olsun

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Türkiye'nin en büyük mahallelerinden birisi olan Mevlana Mahallesi'ne yakışır bir meydan ortaya çıkaracaklarını söyledi.

Yıldız, Yalçın'ı ziyaret etti

Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerini olağanüstü genel kurulda üstlendikleri görev nedeniyle tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yıldız, sanayicilerin her zaman yanında olduklarını belirterek, 'Sanayicimizin problemi bizim problemimiz' diye konuştu.

Palancıoğlu'dan, OSB ziyareti...

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı ile devam etti. Başkan Palancıoğlu, Başkan Yalçın ve yönetimine yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu ve sanayiciye her zaman destek verilmesi gerektiğini belirtti.

MHP'den OSB'ye hayırlı olsun ziyareti

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ile yönetim ve denetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MHP heyetine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden OSB Başkanı Yalçın, sanayicilere layıkıyla hizmet etme gayretinde olacaklarını söyledi.

Başkan Büyükkılıç'tan Başhekim Koyuncu'ya 'hayırlı olsun' ziyareti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Serhat Koyuncu'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret ettiler

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Gülsoy'dan KGC'ye ziyaret

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Çalış'tan KGC'ye ziyaret

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çağdaş Atan Kayserispor'a hayırlı olsun

Kayserispor, teknik direktörlük görevi için Çağdaş Atan ile prensip anlaşmasına vardı.

Başkan Özdoğan'dan Odakır'a ziyaret

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan geçtiğimiz günlerde KESOB başkanlığına seçilen Şeyhi Odakır'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Özdoğan, 'esnaflarımız her zaman ülkemiz ekonomisine katkı veren insanlardır. Bu bağlamda bizler de her zaman esnafımızın yanındayız' dedi.

Palancıoğlu, Odakır'ı ziyaret etti

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ile beraber Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde (KESOB) yapılan Genel Kurul'da Başkan seçilen Şeyhi Odakır'ı ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Palancıoğlu'ndan KGC'ye ziyaret

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, yapılan genel kurul ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ne (KGC) Başkan olarak seçilen Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP'li Özdemir'den KGC'ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP’den Vali’ye ziyaret ve sonrasında dikkat çeken mesaj!

CHP il yönetimi bir süre önce Kayseri'ye atanan ve göreve başlayan Vali Gökmen Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali'yi, ilk ziyaret eden Dernek hangisi? İşte Kayseri'nin yeni Valisi'nin ilk 3 gün trafiği...

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, makamına oturdu. Vali bir yandan ziyaretlerini gerçekleştirirken, diğer yandan da hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye başladı... İşte Vali'nin Kayseri'deki ilk 3 günü...

Vali Çiçek'e 'hayırlı olsun' ziyareti...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti kurmayları ile birlikte Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

MHP'li Özdemir'den KSMMMO'ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerde güven tazeleyen Kayseri Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Benli'den, Horozoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Halit Baykan ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu ile beraber Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerine Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Fatih Horozoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kapalı pazar yeri hayırlı olsun

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, üstü kapalı pazar yerlerine yeni bir anlayış getiren çok amaçlı Alpaslan Kapalı Pazar yeri yapımı için ihale yaptıklarını, kısa zamanda projenin temelinin atılacağını söyledi.

Palancıoğlu: Yaya yolu ve otopark hayırlı olsun!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçede çevre düzenlemeleriyle daha kullanışlı cadde ve sokaklar inşa etmek istediklerini söyleyerek, Kıranardı Mahallesi'nde yeni otopark ve kaldırım çalışmasının başladığını belirtti.

Büyükkılıç: Resmi Gazete’de yayımlanan İmar Yönetmeliği hayırlı olsun!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde plan, fen, sağlık ve sürdürülebilir çevre şartlarına uygun yapı ve yapılaşma ile projelendirmeye ve denetime ilişkin usul ve esasları belirleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Başkan Dr. Palancıoğlu: 'Muhsin Yazıcıoğlu Parkı hayırlı olsun'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kazım Karabekir Mahallesi'nde bulunan Türk siyasetin önemli şahsiyeti Muhsin Yazıcıoğlu adını verdikleri parkın hizmete açılacağını söyledi.

Kocasinan, ihalelerde 47 milyon 555 bin TL gelir

Kocasinan Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında bulunan 16 adet taşınmaz için düzenlenen ihalelerde toplam 47 Milyon 555 bin Türk Lirası gelir elde etti. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde, meclis salonunda yapılan ihalelere ilgi yoğun oldu. 'Hayırlı olsun' dilekleriyle ihaleyi açan Başkan Çolakbayrakdar ile katılımcılar arasında zaman zaman tatlı pazarlıkların da yaşandığı ihaleler, renkli görüntülere sahne oldu.

Başkan Cabbar: 'Mesleki eğitime kazandırma projesi hayırlı olsun'

Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Zafer Şahin, beraberindeki heyetle birlikte Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret ederek Mesleki Eğitime Kazandırma (MEK) Programı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Belediye başkanlarından Bakan Yardımcısı Yılmaz'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun ve meclis üyeleriyle birlikte Millî Eğitim Bakan Yardımcılığına atanan Dr. Nazif Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Akay İmamoğlu'na başarı diledi

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, kısa bir süre önce Kayseri Organize Sanayi Başkanlığı görevini üstlenen Yunus İmamoğlu'nu ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Yıldız: Sanayicilerimizin her zaman yanındayız

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini üstlenmiş oldukları görev nedeniyle tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yıldız, üretimin önemini de vurgulayarak sanayicilerin her zaman yanında olduklarını kaydetti.

Başkan Akay'dan Beyazıt'a ziyaret

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Anayasa Komisyonu Başkanlığı'na seçilen Yusuf Beyazıt'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çolakbayrakdar'dan İmamoğlu'na ziyaret

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde üretimin ve istihdamın önemini vurgulayan Çolakbayrakdar, 'Üreten ve çalışan herkesten Allah razı olsun' diye konuştu.

MHP'den OSB'ye hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetürkmen, Kocasinan İlçe Başkanı ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, OSB'deki üretim ve ekonomiye ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.