Eczaneler Haberleri

Eczaneler Haberleri

Uğur Nuri Akın: 'Artık eczacıların ve eczanelerin hakkı teslim edilmelidir'

Eczacılar Odası Başkanı Uğur Nuri Akın, 'Artık eczacıların ve eczanelerin hakkı teslim edilmelidir' dedi.

Büyükkılıç'tan aile sağlığı merkezine ve eczanelere ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Seniha Kılıçaslan Aile Sağlığı Merkezi'ni ve eczaneleri gezerek, hem vatandaşlara 'geçmiş olsun' dileklerini sundu, hem de sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Ataş, Meclis'te konuştu: Vatandaş ilaç için eczane eczane dolaşıyor

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, ilaç sıkıntısını Meclis’te gündeme getirerek, “Bugün geldiğimiz noktada ise döviz kurlarının aşırı yükselmesinden dolayı eczacılar yurt dışından ilaç getiremiyor. Vatandaşlar, yerli ve basit ilaç olarak tabir ettiğimiz çocuk şurupları, ağrı kesiciler, ateş düşürücüler, grip ilaçlarını dahi artık bulamaz ve eczane eczane dolaşır hâle geldi” diye konuştu.

Dikkat! Eczaneler kış saati uygulamasına geçti

Kayseri Eczacılar Odası, Eczanelerin çalışma saatlerinin değiştiğini duyurdu. İşte Eczanelerin açılış ve kapanış saatleri...

Eczanelere denetim!

Eczacılar Odası yönetimi, denetim konusunda üyelerini uyardı...

Kaçak ilaç operasyonu

Kayseri'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda 1093 adet yabancı menşeili kaçak ilaç ile 588 kutu eczanelerde satılması gereken ilaç ve tıbbi malzeme ele geçirildi.

Aşı olmak isteyenler dikkat! Eczanelerde aşı alarmı!

Ücretsiz grip aşıları konusunda Eczaneler uyarıldı. Buna göre risk gruplarına göre aşılama yapılacak. Diğer yandan Eczacılar da risk grubunda olduklarını belirterek, Bakanlığa aşı önceliği konusunda başvuru yaptı.

Kayseri'de ki nöbetçi eczaneler

Kayseri ilinde size en yakın nöbetçi eczane nerede?

Eczanelere standart getiriliyor

ECZANELERDE SAHTE PARA ALARMI