Düzenlendi Haberleri

Düzenlendi Haberleri

MHP’li Ersoy: Rekor kırmıştık! Kıskanmasınlar…

Özvatan’da, 6’ncı Geleneksel Kültür, Turizm ve Bal Festivali düzenlendi.

Büyükşehir'den büyük destek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile Uluslararası Gençlik Dayanışma Derneği arasında dezavantajlı bireylerin eğitim ve istihdamına yönelik protokol imza töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, 'Biz eğitimin tarafındayız' dedi.

'Huzur, sağlıkla olur'

Talas Belediyesi personeline yönelik olarak sağlıklı yaşam, doğru beslenme ve salgın hastalıktan korunma programı düzenlendi.

Dilenci operasyonu

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Güven Timleri Büro Amirliğince dilenci operasyonu düzenlendi. Vatandaşı rahatsız eden şahıslara yönelik yapılan operasyonda 22 kişi yakalanarak zabıta ekiplerine teslim edildi.

AGÜ Mimarlık 'tan Uzunyayla Kırsal Çalıştayı

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Mimarlık Bölümü tarafından Almanya'nın RWTH Aachen Üniversitesi ile ortaklaşa Uzunyayla Kırsal Çalıştayı düzenlendi.

Turna Balığı Yakalama Yarışması düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü tarafından amatör balıkçılığın teşvik edilmesi amacıyla '4. Turna Balığı Yakalama Yarışması' düzenlendi.

Şehit Bozkurt için mevlit programı düzenlendi

Eren Abluka-22 operasyonunda şehit olan Kayserili Uzm. J. VII. Kad. Çvş. Mustafa Bozkurt'un baba ocağında Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

AGÜ'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı

Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ), 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı düzenlendi.

Polis memuru hayatını kaybetti...

Kayseri'de kalp krizi geçiren polis memuru, hayatını kaybetti. 36 yaşındaki merhum polis memuru için emniyette tören düzenlendi.

Başkan Palancıoğlu: 'Ülkemize sahip çıktık, sahip çıkmaya da devam edeceğiz'

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 6'ncı yıldönümünde meydanda birçok etkinlik düzenlendiğini ve yine binlerce vatansever Kayserili vatandaşın meydanı doldurduğunu söyledi.

Tomarza'da bayramlaşma programı düzenlendi

Kayseri'nin Tomarza ilçesinde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenledi.

Develi'de ilçe protokolü bayramlaştı

Develi Kaymakamlığı ve Develi Belediye Başkanlığının organizasyonuyla ilçe kaymakamlığı bahçesinde bayramlaşma programı düzenlendi.

KTO'da taşımacılık sektörü konuşuldu: Ciddi sorunlar var...

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) destekleriyle 'Karayolu ile Uluslararası ve Yurt İçi Eşya Taşımacılığı Sektör Sorunları İstişare Toplantısı' düzenlendi.

Jandarma'dan 'En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi'

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı tarafından anne ve anne adaylarına 'En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi' çerçevesinde eğitim faaliyeti düzenlendi.

Hayatını kaybeden eski vekil son yolculuğuna uğurlandı...

Kayseri eski Milletvekili Niyazi Özcan için Valilik önündeki resmi tören düzenlendi. Törenin ardından Özcan, son yolculuğuna uğurlandı...

Başsavcı Akın Kayseri'ye veda etti

Balıkesir'e atanan Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın'a, Kayseri Adliyesi'nde veda programı düzenlendi.

Yahyalı Belediyesi'nden çocuklara karne eğlencesi

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde belediye ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ iş birliği ile Karne Şenliği ve Bisiklet Turu düzenlendi.

Büyükşehirde 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi düzenlendi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, personelini kazalardan korumak, daha güvenli ve daha sağlıklı hizmet vermek için 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği' Eğitimi düzenledi.

Kayseri'de 'Demir yumruk' operasyonu! 250 kişi gözaltında!

Demir Çelik fiyatlarını manipüle eden, 105 milyar liralik sahte faturayla kamuyu 25 milyar zarara uğratan şirketlere Demir Yumruk operasyonu düzenlendi.

Büyükşehirden belediye personeline 'KVKK' Semineri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu eğitimi çerçevesinde belediye personelinin farkındalığını artırmak, yetkinliklerini geliştirerek, kurumsal gelişim planı işleyişe uygun bir program oluşturmak amacıyla hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.

Vali Çiçek: Kayseri'nin tarım ve hayvancılıkta büyük bir potansiyeli var

Kayseri Ticaret Borsası'nda (KTB) 'Genişletilmiş Müşterek Meslek Komite' Toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri'nin tarım ve hayvancılıkta büyük bir potansiyeli var derken, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, Bu yıl için tarım ve hayvancılığa 6 milyon TL ayırdık dedi.

Büyükşehir'in ev sahipliğinde uluslararası turnuva

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Spor Toto işbirliğiyle Kayseri'ye kazandırılan ve kenti olimpik okçuluk ile atçılığın merkezi haline getirecek Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisinde, Sancakbeyi Uluslar Kupası Atlı Okçuluk müsabakaları düzenlendi.

Tomarza'da Mezuniyet Coşkusu...

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Tomarza Mustafa Akıncıoğlu Meslek Yüksekokulu'nda 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi mezuniyet ve şed kuşanma töreni düzenlendi.

KAYÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 44. Dönem Mezunlarını Verdi

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 44. dönem mezuniyet ve şed kuşanma töreni düzenlendi.

KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO'da mezuniyet sevinci

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulunda 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi mezuniyet ve şed kuşanma töreni düzenlendi.

Büyükşehir Spor A.Ş.'den bir ilk: 'Akşam Sporu'

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki spor faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken, çeşitliliğini de arttırıyor. Bu çerçevede Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından bir ilke imza atılarak akşam sporu etkinliği düzenlendi.

Jandarmanın 183. kuruluş yıldönümüne özel 'Süper Kupa' maçı

Yahyalı Kaymakamlığı tarafından Jandarma Teşkilatının 183. kuruluş yıldönümü nedeniyle Yahyalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Jandarma İlçe Komutanlığı arasında 'Süper Kupa' futbol karşılaşması düzenlendi.

KAYÜ'de 'Sanat ve Tasarım' kongresi...

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında 'II. Uluslararası Sanat ve Tasarım Araştırmaları Kongresi' düzenlendi.

ERÜ Veteriner Fakültesi'nde 25. yıl etkinliği düzenlendi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi tarafından 25. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Talas'ta muhtarlarla altyapı konuşuldu

Talas Belediyesi tarafından ilçenin kırsal mahallelerindeki muhtarlarla bir toplantı düzenlendi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın talimatıyla gerçekleşen ve KASKİ yetkililerinin de katıldığı toplantıda içme suyu ile kanalizasyonla ilgili konular masaya yatırıldı.