Chp Il Başkanı Haberleri

Chp Il Başkanı Haberleri

Korkutan tablo! Kayseri’de çiftçilerin takipteki kredi oranı 41 kat arttı!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri’deki takipteki kredi tablosuyla ilgili dikkat çeken veriyi paylaştı. Resmi rakamlarla tarım kredilerinde ortaya çıkan tabloyu paylaşan Özer, çiftçinin yaşadığı sorunlara dikkat çekti. Özer, “Takipteki kredi son 15 yılda Türkiye’de 14, 3 kat artarken, Kayseri’de ise yaklaşık 41 kat arttı” dedi.

CHP İl Başkanı Özer’den dikkat çeken Kayseri raporu! Tek tek sıraladı…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, parti binasında Kayseri ile ilgili dikkat çeken raporu açıkladı. İşte rakamlarla Kayseri'de düşündüren tablo...

CHP İl Başkanı Özer: Yetimin hakkı ile trafik cezası ödeyip, konaklama yapıp, yemek yemişler!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AKP ile devletin kurumlarındaki yozlaşmanın devam ettiğini belirterek, Sayıştay raporlarında ortaya çıkan detaylara dikkat çekti.

CHP İl Başkanı Özer'den, Tomarza tepkisi: Racon kesilen, ibretlik bir 'parti devleti' dönemini yaşıyoruz!

"AKP Kayseri'yi kötülemeye devam ediyor" diyen CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Tomarza'daki olay AKP iktidarında "üstünlerin" hukukunun, hukukun üstünlüğünü ezip geçtiği bir başka versiyondur! İktidardan güç alanların polise, öğretmene, işçiye hakaret ederek, küçümseyerek, racon kestiği, ibretlik bir 'parti devleti' dönemini yaşıyoruz!

CHP İl Başkanı Özer, artan hırsızlık olayları konusunda çağrı yaptı!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, son günlerde kentte artan hırsızlık olaylarına dikkat çekti. Özer, bu konuda vatandaşların dert yandığını söyledi.

CHP İl Başkanı Özer, Kılıçdaroğlu ile görüştü!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, partisinin Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki’ye sert tepki: Koltuk için cici görünmeye çalışıyor...

CHP İl Başkanı Özer, AK Partili Özhaseki’nin, partisinin Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan sosyal medya paylaşımına tepki gösterdi.

AK Parti’ye oy veren vatandaş CHP İl Başkanına: Bu iktidardan hesap sormazsanız gelmeyin!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, gerçekleştirdiği vatandaş ziyaretlerine ilişkin bir video paylaştı. Özer’in ziyaretlerinde daha önce AK Parti’ye oy verdiğini ve koyu bir AK Partili olduğunu ifade eden bir vatandaşın, “Geldiğiniz gün bu iktidardan hesap sormazsanız gelmeyin” yönündeki sözleri dikkat çekti.

CHP İl Başkanı Özer’den dikkat çeken 15 Temmuz açıklaması: Unutmadık!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Halkın iktidarında 15 Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur.

CHP İl Başkanı Özer: AKP vatandaşa, muhtaç ettiği kuru ekmeği de çok gördü!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Döviz garantili işlere, yandaş müteahhitlere, yandaş dernek ve vakıflara milyarları aktaran, ama doğmamış çocuğu borçlandıran, milletin elindekine, avucundakine, sofrasındakine göz koyan bu zam zihniyeti, vatandaşı yokluğa, yoksulluğa, kuyruklara mahkum etti. Vatandaşa, muhtaç ettiği kuru ekmeği de çok gördü!

‘350 hayvanım vardı, 70’e düştü! Böyle giderse onu da kaybederim’

CHP İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partililer vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Kılıçdaroğlu’na, Kayseri dosyası verdiler! O dosyada ne var?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer, parti yöneticileri ve il, ilçe Kadın Kolları üyeleri Ankara çıkarması yaptı. Ankara’da önce parti grubunda CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarını dinleyen CHP’liler ardından Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ile bir araya geldi. Bu buluşmada CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da, il yönetimine eşlik etti.

Vatandaş CHP'ye, ATM'de gördüğü Suriyelileri anlattı ve dert yandı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindekiler ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Kırsalda vatandaşlarla bir araya gelen Özer, sorunları dinledi. Ziyaretlerde vatandaşın Cumhurbaşkanı maaşlarına gelen zamma tepkisi dikkat çekti. Bir vatandaş da ATM'de Suriyelilerin 2300 lira para çektiğini gördüğünü belirterek, CHP İl Başkanı Ümit Özer'e dert yandı: Bu yardım parası! Kimin parası? Ben de 30 liraya mazot yakacağım. Olmaz böyle bir şey...

Özer’den, Özhaseki tepkisi: İşte 'Utandıracak' tarihte unutulmayacak bazı 'iş ve işlemlerin' listesi…

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye, partisine ve Millet İttifakına yönelik yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle tepki gösterdi. Özer, “AKP'li Özhaseki: Allah kimseye utanacak iş yaptırmasın. Utanıyorsanız yapmayın...’ vs demiş... İşte ‘Utandıracak’ tarihte unutulmayacak bazı ‘iş ve işlemlerin’ listesi” ifadelerini kullanarak, Özhaseki’nin geçmişte yaptığı bazı açıklamaları hatırlattı.

CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki'ye tepki!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’den, Özhaseki tepkisi: Kılıçdaroğlu iktidarda olsaydı, Kayseri’de her 2 kişiden 1’i icralık olmazdı! Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve yol arkadaşları iş başında olsaydı, yetimin hakkı asla buhar olmazdı. Kimse vatandaşın hakkına, hukukuna göz koyamazdı.

CHP İl Başkanı Özer paylaştı! Yürek burkan görüntü...

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, pazarda yağmur altında arta kalan sebze ve meyveleri topladığı görülen bir kadının fotoğrafını paylaşarak, iktidara tepki gösterdi.

CHP İl Başkanı Özer: Millete tepeden bakıyor, hakaret ediyor! Bu ne kibir Hülya Nergis!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Milletvekili Hülya Nergis’e tepki gösterdi. Nergis katıldığı bir programda “Düşünmeden inanan, yarın tuvalet terliği de aday olsa oy verecek kesim…” ifadelerini kullanmıştı. Özer, Nergis’in bu sözleriyle millete hakaret ettiğini belirterek, “Yazıklar olsun Hülya Nergis. Bu ne kibir! Bu zatın vatandaşımıza yaptığı bu hakaret asla kabul edilemez” diye konuştu.

CHP İl Başkanından, AK Partili Nergis'e Suriyeli tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis'e, mültecilere yönelik yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki gösterdi. Nergis, katıldığı bir tv programında "Türkiye mültecilerin cazibe merkezi" yönünde ifadeler kullanmıştı.

CHP İl Başkanı Özer'den zam tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Bir kaç ay önce 'Kayseri'de ekmeğe zam yapmayacağız' havası atıp, sıkıntıda ki esnafa da vicdanlılık çağrısı yapanlar vardı

CHP il Başkanı Ümit Özer'in acı günü

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'in, kayınvalidesi hayatını kaybetti.

‘Suriyeli’ye dayalı döşeli ev ben tapulu evimde oturamıyorum’

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP İl Başkanı Ümit Özer, CHP Develi İlçe Başkanı Yusuf Bulut ile Develi’’nin heyelan riski nedeniyle evlerinden çıkartılan Küçükkünye mahallesi sakinlerinin şikayetlerini dinledi.

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Artık mızrak çuvala sığmıyor!

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Türkiye bu acı tabloyu yaşarken, zamlar ardı sıra gelirken, alım gücü düşerken, yoksulluk her geçen gün artarken, vatandaş Kayseri’nin merkezinde ucuz ekmek kuyruklarında sıranın kendilerine gelmesini beklerken, saraylarda yaşayan ve her akşam manda yoğurdu, kestane balı, Medine hurması tüketen beyefendi, önce “Sabır” istedi, ardından vatandaşın sabrının tükendiğini, sabır taşının çatladığını anlayınca şimdi de milletin yüzüne baka baka her zaman yaptığını yapıp, sorumluluktan kaçtı ve 'Şükürsüzlük var, elimizdekilere şükredeceğiz' dedi.

Kayseri’de işsizlik sigortasına rekor başvuru!

Resmi verilere göre Kayseri’de işsizlik sigortasına başvuranların sayısı yüzde 76.9 arttı. CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti iktidarına tepki göstererek, “İşsizlik kanayan yara. Kayseri’de de artıyor. Yıllardır aynı yüzler, aynı sözler bu kötü tablonun sebebiler” dedi.

CHP İl Başkanı “Artık yeter” dedi ve Kayseri’nin kaybettiklerini sıraladı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “Kayseri kaybediyor” dedi ve dikkat çeken rakamları paylaştı. “Kayserimiz aynı yüzler, aynı isimlerle yıllardır kaybetmeye devam ediyor” diyen Özer, tarımdan hayvancılığa, ekonomiden sosyal yaşama kadar birçok sıkıntının yaşandığına dikkat çekerek, “AKP’ye yıllardır en fazla desteği veren iller arasında yer alan Kayseri, ne yazık ki her geçen gün kaybediyor. Artık yeter” diye konuştu.

CHP İl Başkanı Özer: Bu kötü günler, kinle, nefretle beslenenler geççek!

"Fırsat eşitliğinin olduğu, kadınların yaşamın her alanında güçlü, etkin ve örgütlü olduğu bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz."

CHP İl Başkanı Özer'den dikkat çeken tepki: Sahi neden çıt yok?

Kayseri ile Afyon arasında sucuk tartışması sürerken, CHP İl Başkanı Ümit Özer’den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Esnaf böyle dert yandı: Zaten iş yok, sıkıntı var! Bir de Maliyecileri gönderiyorlar…

CHP İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partinin il yöneticileri esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde vatandaşlar yaşanan ekonomik sıkıntılardan dert yandı. Ziyaretlerde bir esnafın, “Zaten iş yok, sıkıntı var! Bir de esnafa maliyecileri gönderiyorlar” sözleri dikkat çekti.

‘İlçelerde vatandaş unutulduk, terk edildik diye dert yanıyor’

CHP'de ilçe danışma kurulu toplantıları sürüyor. CHP İl Başkanı Ümit Özer ve il yönetimi, ilçe yönetimleri ile bir araya geliyor. Son olarak İncesu, Yeşilhisar ve Yahyalı'da danışma kurulu toplantıları gerçekleştirildi. CHP İl Başkanı Ümit Özer, ilçe ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada, "İlçelerimiz de ne yazık ki kan kaybediyor, göç veriyor. Verilen sözler ise yıllardır tutulmuyor" diye konuştu. Özer, ayrıca Sarıoğlan ve Akkışla ilçelerinde yaşanan hastane tartışmalarıyla ilgili olarak da, "Sağlık hizmetleri yerinde, kolay ve hızlı ulaşılabilir olmalı. Bu yüzden sağlıkta pazarlık olmaz diyoruz. Sağlıkta tasarruf olmaz diyoruz. Örneğin Akkışla'nın, Sarıoğlan'ın ya da diğer ilçelerimizin hastane ihtiyacı varsa her ilçeye hastane yapılmalı" dedi.

Millet İttifakından Turkovac çıkışı!

CHP İl Başkanı Ümit Özer’in ardından bu kez de İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Erciyes Üniversitesi’nde (ERÜ) geliştirilen yerli aşı Turkovac ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Saray iktidarı zam yapmaya doymuyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, art arda gelen zamlara tepki göstererek, “Hayat pahalılığı ile halk yoksullaştırılıyor. Vatandaşlarımızın pazar fileleri boş, tencereleri boş, cüzdanları boş” dedi. Özer, “Elektrik tarifelerinde Cumhuriyet tarihinin en büyük zamları hala yürürlükte” şeklinde konuştu.