50 Bin Kişi Haberleri

50 Bin Kişi Haberleri

3 günde 50 bin ziyaretçi

Bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü gününde yaklaşık 50 bin kişi ziyaret etti.

'50 bin kişiye ulaştı, 2 bin kişiye istihdam sağladı'

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bünyesindeki Kayseri Kariyer Merkezi sayesinde on binlerce kişiye ulaşırken, binlerce kişinin de istihdamına aracı oldu.

50 günde 50 bin kişi yararlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kenti kütüphanelerle donatma hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği sekizinci kütüphane olan Mevlana Kütüphanesi, 50 günde 50 bin kişiye hizmet verdi.

Kayseri'de sanal kumar oynayan 50 bin kişiye ceza

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Kayseri'deki banka şubelerinde açılan hesaplara sanal kumar için para yatıran ve sanal kumar oynayan yaklaşık 50 bin kişiye ceza kesildiği öğrenildi.

MASAK raporuyla Kayseri’de sanal kumar oynayan 50 bin kişiye ceza

Kısa adı MASAK olan Mali Suçları Araştırma Kurulu tarafından yapılan inceleme sonucunda sanal kumar oynayan ve Kayseri’de ki banka şubelerinde açılan hesaplara sanal kumar için para yatıran yaklaşık 50 bin kişiye ceza kesildiği öğrenildi.

Erciyes sömestirde 350 bin misafir ağırladı

Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi; sömestir tatilinde yaklaşık 350 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı; Hem dağ hem şehir merkeziyle birbiriyle entegre vaziyette gayet güzel bir sömestir geçirdik. Yapmış olduğumuz tespitlere göre de yaklaşık 350 bin kişi bu 15 günlük zaman dilimi içerisinde Erciyes'i ziyaret etti dedi.

Aladağlar Milli Parkı'nı 50 bin kişi ziyaret etti

Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne bağlı Aladağlar Milli Parkı, 2021 yılında 50 bin ziyaretçi ağırladı.

Organize sanayi bölgelerinde aşılama tüm hızıyla sürüyor

Kayseri ve Niğde'de, organize sanayi bölgelerinde başlayan aşılama tüm hızıyla sürüyor. Kayseri'de bir gün içerisinde 21 bin 877 kişi aşılanarak günlük aşı vurulma sayısında rekor kırılırken, Niğde'de ise şimdiye kadar 150 bin kişi aşılandı.