English Time Dil Okulları Kayseri Şubesi Açıldı

15:16:58 | 2019-04-08

Türkiye’nin alanında öncü eğitim kurumlarından olan English Time Dil Okulları Kayseri Şubesi açılış kokteyli yapıldı.

Küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulan English Time Dil Okulları’nın Kayseri Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Melikgazi Mahallesi İpeksaray AVM’de bulunan okulu açılışına Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım ve çok sayıda davetli katıldı. Okulun kurucuları arasında yer alan Mesut Uçan, babasının vefatı nedeniyle açılışa katılamadı.

YABANCI DİL EĞİTİMİNİN ÖNEMİ ARTIYOR

Kuruculardan Serap Güner ise öncelikle katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, dil eğitiminin önemine değindi. Güner, “Sanayi ve turizm kenti olan Kayseri’de yabancı dil eğitiminin önemi artıyor. Artık küresel dünyada her alanda İngilizce çok önemli. Biz de bu alanda kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

English Time Dil Okulu Yöneticisi Fatih  Şimşek ise 20 yıllık tecrübeye dayanan eğitim modelini herkesle paylaşmak için yola çıktıklarını belirterek, “Çıktığımız bu yolda Serap Hanım ve Mesut Beyle yollarımız Kayseri’de kesişti. Doğru marka ve doğru insanlarla bir araya gelince doğru sonuç ortaya çıkıyor” ifadelerini kullandı.

PALANCIOĞLU, İNGİLİZCE KONUŞTU!

Daha sonra konuşan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ise ve açılışın hayırlı olması temennisinde bulundu ve İngilizce alanında faaliyet gösterecek bir okulun açılışında İngilizce konuşulması gerektiğini de dile getirerek, katılımcılara İngilizce’de seslendi.

GÜLSOY: YABANCI DİL ŞART

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ise Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için yabancı dil eğitiminin önemli olduğunu kaydetti. Gülsoy, “Gelişen dünyada yabancı dil önemli ve şart. Olmazsa olmazımız. İhracatı arttırmak, ticareti geliştirmek ve refahı arttırtmak için olması lazım” dedi. Yapılan konuşmaların ardından English Time Dil Okulları Kayseri Şubesi’nin açılışı gerçekleştirildi.  Davetliler aynı zamanda çalışmalar hakkında bilgi aldı. Haber: Emre POLAT
ETİKET :   Haber Kayseri English Time Dil Okulları Kayseri Şubesi

Tümü